Wszystko, co warto wiedzieć o Dead Space Remake - data premiery, zwiastun i gameplay

​Jeżeli komuś nie wystarczyło The Callisto Protocol, niedługo będzie mógł cofnąć się do początków tego wyjątkowego gatunku. Już tylko tygodnie dzielą nas od premiery Dead Space Remake.

Data premiery Dead Space Remake

Dead Space Remake zadebiutuje 27 stycznia 2023 roku na PC, Xbox Series X/S oraz PlayStation 5.

Electronic Arts oraz Motive zdecydowało się całkowicie ominąć już poprzednią generację, więc jeżeli jesteście zainteresowani ograniem nowej wersji Dead Space, musicie wyposażyć się w którąś z nowych konsol lub mocniejszy komputer.

Zwiastun Dead Space Remake

Powyższy zwiastun z fragmentami rozgrywki to doskonałe świadectwo tego, jak wiele zmieniło się od poprzedniej wersji Dead Space.

Reklama

Motive od wielu miesięcy otwarcie opowiadało o swoim remake’u. Na kanale YouTube gry znajduje się w rezultacie jeszcze wiele dłuższych materiałów szczegółowo opisujących to, nad czym deweloperzy pracowali przez ostatnie lata.

Wymagania sprzętowe

Dead Space Remake na PC można kupić na Steamie, Epic Games Store oraz EA App. Wymagania sprzętowe prezentują się następująco:

Wymagania minimalne:

  • System operacyjny: Windows 10, 64-bit
  • Procesor: Ryzen 5 2600x, Core i5 8600
  • Karta graficzna: AMD RX 5700, GTX 1070
  • Pamięć RAM: 16 GB
  • Miejsce na dysku: 50 GB

Wymagania rekomendowane:

  • System operacyjny: Windows 10, 64-bit
  • Procesor: Ryzen 5 5600X, Core i5 11600K
  • Karta graficzna: Radeon RX 6700 XT, Geforce RTX 2070
  • Pamięć RAM: 16 GB
  • Miejsce na dysku: 50 GB


Preorder Dead Space Remake

Dead Space Remake jest już dostępny do kupienia w standardowej cenie (70 dol. na konsolach i 60 dol. na PC) na PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz PC. Za tę samą kwotę można kupić wersję cyfrową wzbogaconą o pięć ekskluzywnych przedmiotów.

Ponadto Dead Space Remake dostępny jest w wersji kolekcjonerskiej wycenionej na 275 dol.. W jej skład wchodzi między innymi hełm Isaaca, figurka, SteelBook i zestaw plakatów.

Zmiany w gameplayu Dead Space

Na kanale YouTube Dead Space znajduje się aktualnie pięć, obszernych materiałów opowiadających o różnych aspektach gry, które doczekały się znaczących zmian w nadchodzącym remake’u. Motive opowiada w nich o efektach wizualnych, oświetleniu, nowych modelach postaci, a nawet budowaniu odpowiedniej atmosfery.

Dead Space Remake zapowiada się na grę stworzoną zarówno dla nowych graczy, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z tym tytułem, jak i weteranów zainteresowanych powrotem do tego wyjątkowego świata. Od premiery pierwszej części minęło już blisko 15 lat. Technologia w świecie gier poszła mocno do przodu, a fakt pominięcia Xboxa One i PS4 pozwala Motive na wykorzystanie w pełni możliwości, jakie niesie ze sobą nowa generacja.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dead Space Remake | Electronic Arts

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy