Reklama

Wolfenstein: The New Order do pobrania za darmo w sklepie Epic Games Store

Zgodnie z obietnicami sklep Epic Games nie zamierza zwalniać tempa. W ostatnich dwóch tygodniach gracze otrzymali dostęp do pobrania za darmo "Borderlands 3" oraz paczki "BioShock: The Collection". W pierwszy czerwcowy czwartek ze sklepu pobierzemy "Wolfenstein: The New Order".

Wszystko to dzieje się w ramach akcji rozdawnictwa "tajemniczych gier". Epic Games jakiś czas temu zapowiedziało, że na ich platformie przez kilka tygodni będą gościć tytuły z najwyższej półki, a teraz wspomniane wcześniej plany materializują się.

"Wolfenstein: The New Order" za darmo w Epic Games Store od 2 do 9 czerwca

Już od 2 czerwca (godz. 17:00) użytkownicy serwisu Epic Games mogą całkowicie za darmo dodać do swoich bibliotek kolejny ciekawy tytuł - "Wolfenstein: The New Order". Należy się jednak pospieszyć, bo mamy dokładnie tydzień na odebranie tej gry - później w serwisie pojawi się kolejny darmowy tytuł, a ten przepadnie bezpowrotnie.

Reklama

"The New Order" to siódma produkcja z kultowej serii Wolfenstein. Dzieło powstało w połowie 2014 roku z inicjatywy studia Machine Games, które współpracuje z popularnym wydawcą Bethesda. Gra wykorzystuje możliwości silnika id Tech 5.

W tej pierwszoosobowej strzelance ponownie przyjdzie nam wcielić się w Williama Josepha Blazowicza - fikcyjną postać, która powinna być kojarzona przez wszystkich fanów serii.

"Wolfenstein: The New Order" od czasu swojej premiery zaskarbiło sobie serca ogromnej liczby graczy. O tym, że siódma odsłona serii Wolfenstein okazała się być pomyślną twierdzą również same oceny gry. W serwisie Metacritic tytuł zanotował średnią not na poziomie 81/100 ze strony branżowych krytyków oraz 8.2/10 ze strony graczy (na ponad 2200 recenzji).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama