Wiedźmin 3 - next-genowa wersja doczeka się niedługo kolejnej aktualizacji

CD Projekt RED nie próżnuje. Jeden zespół pracuje wciąż nad ekspansją do Cyberpunka 2077, a inny wciąż dopracowuje Wiedźmina 3. Efekty ich wysiłków zobaczymy już niedługo.

Wiedźmin 3 to legenda wśród gier wideo. Lata temu zapisał się w historii nie tylko jako najlepsza polska produkcja, ale również jako jeden z najlepszych współczesnych RPG. Mocną pozycję w tym gatunku ukształtowały trzy kolejne dodatki, które poziomem mocno trzymały się podstawowej wersji gry, co w oczach wielu graczy wydawało się wręcz niemożliwe.

CD Projekt RED postanowił ostatnio wrócić do swojej produkcji i uczynić ją jeszcze lepszą. Po latach oczekiwań Wiedźmin 3 doczekał się next-genowej wersji na PS5, Xbox Series X/S oraz PC. Chociaż na początku steamowa wersja miała swoje problemy, a gracze wracali do podstawowej wersji gry, ostatecznie aktualizacja wprowadziła sporo wartościowych zmian.

Reklama

Twórcy jasno dają do zrozumienia, że nie planują osiadać na laurach. Przy okazji jednego z najnowszych tweetów na profilu Wiedźmina pojawiła się wzmianka o zbliżającej się aktualizacji. Marcin Momot w odpowiedzi na jeden z komentarzy powiedział, że może nawet w tym lub przyszłym tygodniu łatka trafi do posiadaczy next-genowej wersji.

Niestety Momot nie pokusił się o żadne inne szczegóły. Nie wiemy więc, co może być przedmiotem tej aktualizacji oraz jaki jest jej rozmiar. Możliwe, że będzie to po prostu patch mający na celu wprowadzić kilka dodatkowych usprawnień i wyeliminować błędy, które znajdowali ostatnio gracze po powrocie do Wiedźmina.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin 3: Dziki Gon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama