​Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsolach nowej generacji... już niebawem?

W tym roku z debiutem Wiedźmina 3: Dziki Gon na konsolach nowej generacji pojawiło się sporo komplikacji. Najprawdopodobniej jednak gorący tytuł CD Projekt RED może zagościć już za chwilę...

Next-genowy Wiedźmin 3 z poślizgami...

Przypomnijmy, iż pierwotnie gra miała pojawić się na rynku w drugim kwartale bieżącego roku. Wszyscy fani produkcji musieli jednak obejść się smakiem, gdy deweloperzy oświadczyli, że premiera Wiedźmina 3 na nowych konsolach zostaje przesunięta z uwagi na trwające dalsze prace nad grą.

CD Projekt RED informował wówczas, że planowana data wydania jednej z najlepszych gier obecnego wieku ma nastąpić w czwartym kwartale 2022 roku. W międzyczasie w ostatnich tygodniach rodzimi twórcy ujawnili całemu światu, że zaczynają pracę na kolejnymi pięcioma głośnymi projektami - trzema osadzonymi w wiedźmińskim klimacie, jednym dotyczącym Cyberpunka i ostatnim - niezwiązanym już ze wspomnianymi uniwersami.

Reklama

Oczywiście fani Wiedźmina nie zapominają o deklaracjach CDPR dotyczących Wiedźmina 3 na next-genach i jego potencjalnego debiutu w czwartym kwartale bieżącego roku. Posiadacze Xbox Series X/S oraz PlayStation 5 nie mogą wręcz doczekać się, kiedy będą mogli doświadczyć na swoich urządzeniach imersji z przygodami Geralta.

Debiut tuż tuż...

Krótki wpis opublikowany na Twitterze z oficjalnego konta serii gier Wiedźmin (@witchergame) twierdzi dosyć jednoznacznie i jednocześnie nieco tajemniczo. "Wkrótce ;)" to odpowiedź na zadane przez fana pytanie o to kiedy można spodziewać się debiutu gry na next-genach.

Wiemy, że "Redzi" lubią najzwyczajniej w świecie droczyć się ze swoimi fanami, niemniej jednak wydaje się, że przeszłe zapowiedzi mogą zmaterializować się już w najbliższych tygodniach. Jeśli gra nie otrzyma kolejnego poślizgu czasowego, to swoją premierę najpewniej zaliczy w listopadzie lub w grudniu.

Przyznacie, że byłby to świetny prezent na gwiazdkę od CD Projekt RED...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin 3 | CD Projekt RED

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama