Ujawniono datę premiery pierwszego dużego DLC do The Surge

Focus Home Interactive ujawniło datę premiery A Walk in the Park – dużego DLC do The Surge od studia Deck13, które w przeszłości pomagało CI Games przy Lords of the Fallen.

Jak poinformowali przedstawiciele firmy, dodatek ukaże się na początku przyszłego miesiąca - 5 grudnia. Tego dnia pojawi się na wszystkich platformach docelowych podstawowej wersji gry, czyli PC, Xbox One i PlayStation 4.

Akcję rozszerzenia osadzono w tytułowym parku przeznaczonym dla pracowników korporacji CREO oraz ich rodzin. W wyniku katastrofy, która miała miejsce w głównej kampanii fabularnej, znajdujące się na terenie obszaru roboty zbuntowały się. Szaleństwu ulegli także członkowie wysłanych na miejsce ekip ratunkowych.

Twórcy podkreślają, że lokacja znacząco odbiega od map, które gracze zwiedzali w podstawowym The Surge. Developerzy postanowili tym razem postawić na otwartą konstrukcję, co oznacza, że pojawi się możliwość swobodnej eksploracji planszy.

Reklama

Nie zabraknie też poukrywanych przez autorów sekretów i "groźnego bossa" do pokonania. W planach jest również porcja kolejnego wyposażenia - 16 nowych rodzajów broni, a także następne zestawy pancerzy oraz implantów gwarantujących dostęp do unikalnych zdolności.

W usłudze Steam cenę rozszerzenia ustalono na 49,90 zł. Warto przy okazji zaznaczyć, że wraz z dodatkiem - 5 grudnia - ukaże się kompletne wydanie The Surge. W skład edycji, która w sklepie Valve kosztuje 199,90 zł, wejdzie nie tylko podstawowa gra i nadchodzące DLC, ale dwa pakiety z bonusowym arsenałem. Poniżej można obejrzeć zwiastun A Walk in the Park:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Surge
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy