The Last of Us: W drugim sezonie serialu HBO pojawi się Abby Anderson?

​Dopiero co dowiedzieliśmy się oficjalnie, że HBO zamówiło drugi sezon serialu The Last of Us, ale dla fanów gry oznacza to jedno - nadejście Abby.

Jeśli chodzi o pierwszy sezon ekranizacji gry, to opinie są zgodne - jak do tej pory jest niemal idealnie. Pierwszy odcinek był doskonałym wprowadzeniem w fabułę, a w drugim mogliśmy zobaczyć po raz pierwszy kultowych przeciwników. Wiemy już też, że pierwszy sezon skupi się na wydarzeniach z pierwszej części TLOU, natomiast 2. sezon - TLOU 2. Być może nawet druga część gry zostanie podzielona na więcej sezonów. Mniejsza jednak ze szczegółami - fani gry wiedzą jedno, 2. sezon oznacza nadejście Abby Anderson.

Reklama

Jedna z najbardziej znienawidzonych postaci

Abby to główna antagonistka w The Last of Us Part II. Nie zdradzimy tutaj żadnych szczegółów na temat tego co robi ani dlaczego jest aż tak kontrowersyjna i tak bardzo zapadła fanom w pamięć - póki co wystarczy, że gracze doskonale wiedzą kim jest. Skąd natomiast pewność, że się pojawi w serialu?

Bo jak do tej pory jego twórcy z ogromną pieczołowitością oddają wszystko, co działo się w pierwszej części gry, a w drugiej jest ona niezwykle istotną postacią. Zdaniem niektórych, jest wręcz najbardziej znienawidzoną postacią w internecie. Może to oznaczać, że z chwilą jej pojawienia się w serialu, przez sieć znowu przetoczy się fala dyskusji (a może nawet hejtu) na jej temat, dokładnie tak jak to miało miejsce po premierze TLOU 2.

Znów czekają nas skandale i pogróżki?

Niektórzy już piszą, że Abby ma szansę podzielić fan base serialu na pół. Może to się okazać problematyczne dla aktorki, która wcieli się w jej rolę - Laura Bailey, która użyczyła głosu Abby w grze dostawała nawet pogróżki od fanów. Chore, ale to pokazuje jak znaczącą postacią będzie również serialowa Abby. Zdaniem niektórych widzów, zadanie to przypadnie Shannon Berry.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us | HBO Max
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama