​The Last of Us. Fani serialu zachwyceni Bellą Ramsey jako Ellie

Bella Ramsey zbiera wyrazy uznania niemal zewsząd. Brytyjska aktorka doceniona została przez showrunnera serialu The Last of Us. Zachwytu nie ukrywają też fani produkcji, którzy mówią wprost: "Bella Ramsey to ostateczna Ellie nowej generacji".

The Last of Us to jedna z najwybitniejszych serialowych produkcji ostatnich lat - wobec tego nie ma wątpliwości. Hitowe dzieło HBO cieszy się ogromną oglądalnością. W ciągu tygodnia od premiery pierwszy odcinek obejrzało ponad 18 mln widzów w samych Stanach Zjednoczonych.

Sukces serialu to zasługa kilku kluczowych czynników. The Last of Us stanowi ekranizację kultowej, jednej z najlepiej ocenianych gier przygodowych w historii. W produkcji bierze udział doborowa obsada aktorska, wśród której znajdziemy Pedro Pascala i Bellę Ramsey.

Reklama

Nie tylko showrunner. Fani serialu również doceniają Bellę Ramsey jako Ellie

W rozmowie z serwisem SFX twórca serialu, Craig Mazin, pochlebnie wypowiadał się o brytyjskiej aktorce, twierdząc, że 19-latka wypadła najlepiej podczas castingów do roli Ellie, w których brało udział ponad 100 osób. "Jest niezwykłą artystką" - komplementował showrunner produkcji.

Same ciepłe słowa na 19-letnią aktorkę spadają także ze strony zwykłych widzów serialu, którzy doceniają jej pracę i wkład. Nad Ramsey rozpływa się m.in. społeczność serwisu Reddit udzielająca się pod wpisami o serialowej wersji The Last of Us.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us | HBO Max
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama