​The Last of Us - kiedy drugi sezon serialu? Bella Ramsey w jasnych słowach

Kilka dni temu Bella Ramsey była gościem telewizyjnego programu Jonathan Ross Show. Główna gwiazda serialu The Last of Us opowiedziała więcej o swojej wyjątkowej relacji z aktorem Pedro Pascalem. Wyznała także, kiedy na rynku może zadebiutować drugi sezon serialu od HBO.

The Last of Us jest teraz na ustach wszystkich. Mówimy bowiem o najgorętszym serialowym hicie minionych miesięcy. Co rusz o tej produkcji słyszymy rozmaite wieści, a kolejne informacje zdradziła nam nie kto inny, jak sama Bella Ramsey, wcielająca się w serialu w postać 14-letniej Ellie.

Bella Ramsey o relacji z Pedro Pascalem

W rozmowie z Jonathanem Rossem ujrzeliśmy niezwykłe wesołą naturę brytyjskiej aktorki. Ramsey przyznała, że darzy głębokim uczuciem Pedro Pascala. "Kocham go. Tęsknie za nim. Jest w Los Angeles i wiedzie swoje najlepsze życie. Mandalorian właśnie wyszedł, więc jest bardzo zajęty. Oboje występowaliśmy w Grze o tron, ale w różnych sezonach" - powiedziała.

Reklama

Bella Ramsey o drugim sezonie The Last of Us. Kiedy ujrzy światło dzienne?

Podczas programu nie mogło również zabraknąć wątku dotyczącego drugiego sezonu serialu. Pewne jest, że HBO złożyło już zamówienie na tę produkcję. Twórcy wyznali niegdyś, że druga seria skoncentruje się na historii ukazanej w grze The Last of Us Part II. Prawdopodobnie nie zamknie się ona tylko na jednym sezonie.

Sporo wskazuje na to, że fani będą musieli jeszcze sporo poczekać, nim drugi sezon ujrzy światło dzienne. "To potrwa chwilę. Myślę, że prawdopodobnie będziemy kręcić pod koniec tego roku, może na początku następnego" - wyznała Ramsey.

Według brytyjskiej aktorki docelowej premiery można spodziewać się gdzieś na przełomie końca przyszłego 2024 i początku 2025 roku. Wydaje się więc, że wskazane ramy czasowe idealnie pokrywają się z prognozami Pedro Pascala odnośnie nagrywania kolejnej serii TLOU.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us | Bella Ramsey
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy