Reklama

The Last Guardian: Prace idą powoli. Bo Sony zajmuje się...

Nareszcie dowiedzieliśmy się, kiedy ukaże się PlayStation 4, rozpoczynając najprawdopodobniej oficjalnie nową generację konsol.

Wciąż jednak nie wiadomo, co z The Last Guardian - nowym projektem Fumito Uedy, twórcy ICO i Shadow of the Collossus, który miał być brylantem PS3. W jednym z wywiadów Japończyk stwierdził, że prace nad produkcją trwają, ale powoli posuwają się do przodu. Bo Sony skupia się na innych tytułach...

Niektórzy mogą nie uwierzyć w to, co powiedział w rozmowie z magazynem Famitsu Fumito Ueda. Według niego, prace nad The Last Guardian trwają, ale teraz japoński oddział Sony, który aktywnie pomaga ekipie Team ICO, koncentruje się na innych grach. Jakich? Puppeteer i Knacku. Tak, dobrze przeczytaliście.

Reklama

"Prace nad The Last Guardian idą powoli. Japońskie studio Sony, które pracuje nad grą, ma w produkcji jeszcze Puppeteer i Knack. Są to na razie jedyne zapowiedziane tytuły. One mają najwyższy priorytet" - mówi Ueda.

Ze słów Japończyka można wiec wywnioskować, że dopóki wspomniane dwie platformówki nie ujrzą światła dziennego, nie ma co liczyć na przyspieszenie prac nad The Last Guardian.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje