The First Descendant. Jak wziąć udział w becie nowego looter shootera?

Warframe i Wayfinder doczekały się nowej konkurencji. Właśnie rozpoczęła się otwarta beta The First Descendant, looter shootera wydanego przez Nexon. Oto, jak uzyskać dostęp do trwających testów.

Otwarta beta The First Descendant

Testy nowej gry Nexon rozpoczęły się 19 września o 9:00 i potrwają aż do 25 września, do tej samej godziny. The First Descendant dostępne jest na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S i w pełni wspiera crossplay.

Jak uzyskać dostęp do bety?

Aby wziąć udział w testach The First Descendant wystarczy wyszukać grę w sklepie na wybranej platformie. Betę można znaleźć na Steamie, PlayStation Store oraz Microsoft Store.

Wymagania sprzętowe i graficzne tryby na konsoli

Poniżej znajdziecie oficjalne wymagania sprzętowe The First Descendant na PC:

Na konsolach gra ma zaoferować z kolei trzy różne tryby graficzne. Posiadacze Xbox Series X lub PlayStation 5 będą mogli ograć The First Descendant nawet w 120 Hz.

Reklama

Wydarzenia otwartej bety

Z okazji rozpoczętej bety Nexon przewidział specjalne eventy dla wszystkich aktywnych użytkowników. Każdego dnia gracze z dostępem do testów będą mogli zdobyć nagrodę za logowanie. Ponadto twórcy przewidują kosmetyczne nagrody za wypełnienie konkretnej ankiety oraz udział we wczesnej rejestracji.

Szczegóły na temat wszystkich trwających podczas beta testów wydarzeń znajdziecie na oficjalnej stronie The First Descendant.

Dropy na Twitchu

Od 19 do 26 września gracze będą mogli również zdobyć różne przedmioty kosmetyczne do First Descendent na Twitchu. Wystarczy połączyć swoje konto Twitch z wybraną platformą (Steam, PlayStation lub Xbox), a później spędzić dwie godziny na streamach TFD. W ekwipunku czekać będą na Was ekskluzywne przedmioty, które po odebraniu trafią na waszą postać.

Wszystkie informacje na temat dropów na Twitchu znajdziecie na stronie The First Descendant

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The First Descendant

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy