Reklama

The Callisto Protocol z nowym zwiastunem

​W sieci pojawił się właśnie najnowszy zwiastun The Callisto Protocol, gry określanej mianem "najstraszniejszej w historii".

Twórcy Callisto Protocol nie rozpieszczają graczy. Aktualizacje dotyczące gry pojawiają się niezwykle rzadko, ale najnowszy zwiastun pokazuje, że coś zaczyna się dziać. Cinematic pozwala rzucić okiem na przerażającego i ohydnego potwora.

Gra po raz pierwszy pojawiła się na The Game Awards w 2020 roku. Stworzona została przez deweloperów odpowiedzialnych za Dead Space i podobnie jak poprzedniczka, dzieje się kosmosie, a naszymi przeciwnikami będą paskudnie wyglądające, humanoidalne potwory.

Reklama

Ucieczka z kosmicznego więzienia

Akcja gry rozgrywa się na pokładzie Czarnego Więzienia Żelaznego znajdującego się na jednym z księżyców Jowisza, Kallisto. Niewiele natomiast wiadomo na temat samej rozgrywki.

Fabuła jest tajemnicą, podobnie jak bohater, którym przyjdzie nam sterować. Być może będzie to więzień, ale niewykluczone, że wcielimy się w rolę strażnika lub kogoś z obsługi kosmicznego więzienia.

Twórcy zapowiedzieli także, że w przyszłym tygodniu pojawi się więcej informacji dotyczących nadchodzącej gry. Gra opisywana jest jako najstraszniejszy horror, jaki do tej pory zagościł na PC-tach i konsolach.

Callisto Protocol jest bez wątpienia tytułem, który powinien zainteresować wszystkich fanów Obcego, Dead Space i System Shock. Co z tego wyjdzie, dowiemy się już niebawem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy