The Boys: Cosplay zaczerpnięty z serialu zrobił wrażenie

​The Boys to serial, który w ostatnim czasie stał się bardzo mocno popularny. Produkcja, która dostępna jest na Prime Video jest konkurencją wobec produkcji DC czy Marvela. Podczas Comic Con w Nowym Jorku zaprezentowano cosplay jednej z wiodących postaci.

Od wielu lat panuje fascynacja światem Superbohaterów. Popkultura byłaby o wiele uboższa, gdyby nie obecność Supermana, Spider-Mana czy Batmana. Są to postacie, którymi zafascynowani są fani kina, komiksów i gier wideo z całego świata. Początkowo większość tych bohaterów występowała w komiksach, z czasem przeniosła się do świata filmu i gier.

Reklama

Marvel Studios to wytwórnia gier wideo, która zajmuje się wydawaniem chociażby produkcji z serii AVENGERS. Ponadto legendarna marka nawiązywała współpracę między innymi z Epic Games przy Fortnite: Battle Royale. Jednak nie tylko na Marvelu czy DC Studios kończy się świat Superbohaterów.

Ważnym tytułem jest również The Boys. Serial wyprodukowany na podstawie komiksu o tej samej nazwie. Zdobył on wielką popularność poprzez obecność na platformie streamingowej Amazon Prime Video. Teraz jedna z cosplayerek postanowiła przenieść do realnego świata jedną z postaci. To Homelander.

Cosplay Homelandera zrobił zamieszanie na Comic Conie

Za stworzenie tego projektu odpowiada cosplayerka Lisa Mancini. Kobieta jest dosyć rozpoznawalną cosplayerką. Jej media społecznościowe obserwowane są przez setki tysięcy użytkowników.

Niewątpliwy talent, jaki posiada młoda kobieta przeradza się w duże zainteresowanie. Wykonany przez nią strój Homelandera może imponować wielką starannością.

Składa się on w głównej mierze z niebieskiego kostiumu. Na biodrach kobieta ma złoty pas, a na plecach czerwono-białą szatę. Cosplay jest naprawdę wykonany w największej jakości. Nic zatem dziwnego, że przykuł on zainteresowanie wielu internautów. Kobieta otrzymała kilkanaście reakcji pod postami.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marvel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy