​Tak może wyglądać Liam Hemsworth jako Geralt w serialowym Wiedźminie

Trzeci sezon Wiedźmina będzie również ostatnim, w którym w Geralta z Rivii wcieli się uwielbiany przez fanów Henry Cavill. W kolejnych seriach zastąpi go Liam Hemsworth. W sieci krąży właśnie autorski film deepfake prezentujący jak australijski artysta może wyglądać w roli Wiedźmina.

Informacja o odejściu Cavilla z wiedźmińskiej serialowej obsady produkcji od Netfliksa gruchnęła na wszystkich fanów kilka miesięcy temu. W sieci pojawił się rozlew wielkiego rozgoryczenia, a niekiedy nawet niedowierzania. Z kuluarów przedostawały się wieści, że Brytyjczyk miał zupełnie inną wizję niż showrunnerka serialu co do tego, jak kontynuowane mają być przygody Wiedźmina.

Cavill nie krył, że bardzo lubi i utożsamia się z losami zaprezentowanymi w książkach A. Sapkowskiego. Koncepcje Lauren Schmidt miały z kolei mocno odbiegać od oryginału i nastawiać się na odmienną wizję artystyczną.

Reklama

Niemal od razu ogłoszono, że w rolę Geralta z Rivii wcieli się Liam Hemsworth, zastępując tym samym Henry'ego Cavilla. Ostatnim sezonem dla Brytyjczyka będzie, jak już wspomnieliśmy, trzeci sezon produkcji. Od czwartego - główną rolę przejmie Australijczyk znany m.in. z Igrzysk śmierci i Ostatniej piosenki.

Jak będzie wyglądał nowy Wiedźmin w serialu? Ten deepfake podbija właśnie sieć

Od czasu tamtych ogłoszeń w sieci pojawiło się już kilka fanowskich przeróbek demonstrujących wizję tego, jak Hemsworth może prezentować się w roli Wiedźmina. Teraz po sieci krąży kolejny arcyciekawy stworzony przez YouTubera działającego jako "stryder HD".

Ponad dwuminutowy deepfake, choć zrealizowany z rozmachem, otoczony został licznymi słowami krytyki. Ta nie wybrzmiała jednak w kierunku twórcy klipu, a samego faktu, że w Geralta wcieli się ktoś inny niż uwielbiony Henry Cavill. Najwyraźniej fani nadal nie mogą się pogodzić się z faktem i ubolewają nad tą dużą bez wątpienia stratą w obsadzie aktorskiej Wiedźmina od Netfliksa.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | Liam Hemsworth | Henry Cavill
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy