Reklama

Starship Troopers: Extermination - nowy co-op na 12 graczy

​Zostań członkiem elitarnej jednostki i eksterminuj robale na obcej planecie!

Starship Troopers: Extermination to nadchodzący FPS z mocnym naciskiem na tryb co-op, w którym gracze będą wcielać się w członków elitarnej jednostki, wysłanej na niegościnna planetę Valaka, gdzie muszą walczyć z hordami krwiożerczych robali.

W grze znajdziemy trzy, grywalne klasy - Assault, Defense i Support - oraz pięć unikalnych gatunków pająko-podobnych przeciwników. Gra ma pojawić się jako early access w przyszłym roku. Gracze mają walczyć na ogromnych mapach, z których każda będzie podzielona na pięć stref. Do dyspozycji graczy oddana zostanie możliwość budowania konstrukcji obronnych - ścian, wież i tym podobnych, a w ramach zadań trzeba będzie wykonać specjalne misje, za które otrzymamy nowe typy uzbrojenia, wyposażenia oraz perki dla każdej z klas.

Reklama

Jedną z najbardziej interesujących rzeczy w Starship Troopers: Extermination jest wsparcie dla aż 12 graczy walczących razem, podzielonych na oddziały po 4 żołnierzy w każdym. Zapowiadają się więc epickie bitwy. Film Starship Troopers nie był raczej wybitnym dziełem, ale niektóre jego elementy idealnie nadają się by przenieść je do gry i wygląda na to, że właśnie to otrzymamy w nadchodzącej produkcji.

Za produkcję gry odpowiedzialne jest studio Offworld Industries, dla którego nie jest to już pierwszy projekt w klimatach strzelanek z elementami co-opa. Wcześniej pracowali oni m.in. nad Squad, militarnym FPSem, wydanym w 2020 roku. W tamtej grze niezwykle istotne było działanie jako jeden zespół oraz komunikacja pomiędzy poszczególnymi jego członkami i mamy nadzieję, że teraz będzie podobnie.

Squat był co prawda relatywnie hardkorowym shooterem z naciskiem na aspekt militarny, natomiast Starship Troopers: Extermination zapowiada się raczej na coś o wiele bardziej relaksującego. Bez względu na to jednak, projekt może wzbudzać ogromne zainteresowanie z racji tego, jak studio przełoży swoje dotychczasowe doświadczenia na nowy grunt.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Starship Troopers: Extermination

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy