Reklama

Star Wars Jedi: Survivor z oficjalnym zwiastunem

​Respawn Entertainment we współpracy z Electronic Arts i Lucasfilm oficjalnie potwierdzili nową grę z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nadchodzi "Star Wars Jedi: Survivor", czyli sequel kultowej części "Star Wars Jedi: Fallen Order". Zwiastun robi wrażenie!

O pracach nad nowym dziełem z serii Gwiezdnych Wojen słyszeliśmy już od jakiegoś czasu wiele plotek i doniesień. Tym razem wszystko znalazło swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Gra została oficjalnie zapowiedziana przez wydawców z Electronic Arts.

Star Wars Jedi: Survivor z premiera w 2023 roku na PC i konsolach nowej generacji

Za powstanie "Star Wars Jedi: Survivor" odpowiedzialne będzie studio Respawn Entertainment, które w swoim dorobku ma takie dzieła jak: serię Titanfall, Apex Legends czy Star Wars Jedi: Fallen Order.

Reklama

Za reżyserskimi sterami po raz kolejny uświadczymy Stiga Asmussena, a głównym bohaterem gry będzie powracający Cal Kestis. Nowa część osadzona w klimatach Gwiezdnych Wojen rozegra się pięć lat po wydarzeniach mających miejsce w "Upadłym zakonie".

Póki co nie znamy wiele szczegółów fabularnych. Wiemy jednak, że główny bohater Cal będzie musiał posiąść nowe umiejętności oraz moce, by dzielnie stawiać czoła Imperium. W tej chwili wszyscy miłośnicy uniwersum, jak również fani gier z serii Star Wars nasycić się muszą oficjalnym blisko półtoraminutowym zwiastunem.

Filmowy trailer oczywiście nie zdradza zbyt wiele. W oczy rzuca się jednak obłędna oprawa wizualna i graficzna. Na ten moment nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość.

Star Wars Jedi: Survivor pojawi się na rynku w 2023 roku na platformach: PC, Xbox Series X/S oraz PlayStation 5. Nie jest jeszcze znana dokładna data premiery. Więcej szczegółów już wkrótce.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy