Reklama

Star Wars: KOTOR 2 - błąd uniemożliwia ukończenie gry na Switchu

Star Wars: Knights of the Old Republic 2 to kawał dobrego RPG-a, także w wersji na Switcha. Jednak na konsoli Nintendo obecnie... nie da się go ukończyć. Przynajmniej nie bez wykorzystania pewnej sztuczki.

Premiera Star Wars: Knights of the Old Republic 2 to przykład na to, jak ożywić starą grę (chyba można tak już napisać o tytule, który światło dzienne ujrzał w 2004 roku, prawda?), nieco ją odświeżając i przenosząc na nową platformę. RPG z akcją osadzoną w uniwersum "Star Wars" w wersji na Nintendo Switch ukazało się 8 czerwca i zbiera bardzo wysokie noty w recenzjach. Na tę chwilę średnia w portalu Metacritic wynosi 7,9/10.

Reklama

Niestety, zespołowi Aspyr, który odpowiada za konwersję na Switcha, nie wszystko się udało. Do gry zakradł się błąd, który uniemożliwia jej ukończenie. Chodzi o fragment, w którym dochodzi do lądowania na planecie Onderon. Chociaż od premiery minęły już dwa tygodnie, twórcy dalej nie uporali się z problemem i podpowiadają graczom, by ci... skorzystali z jednego z cheatów.

Star Wars: Knights of the Old Republic 2 - jak ominąć bug na Switchu?

Aby ominąć błąd, który uniemożliwia ukończenie Star Wars: Knights of the Old Republic 2 na Switchu, Aspyr podpowiada, aby otworzyć konsolę cheatów, trzy razy nacisnąć lewą gałkę na joy-conie, wybrać opcję "warp" i przed wyświetleniem się cutscenki ukazującej lądowanie na pechowej planecie wybrać inne miejsce podróży, a następnie znów skorzystać z opcji "warp" i zdecydować się na lot do lokacji o nazwie OND504. To powinno pomóc. Jeśli jednak udamy się do dzielnicy kupieckiej... gra prawdopodobnie się zawiesi. Pozostaje czekać, aż Aspyr permanentnie rozwiąże problemy z tym fragmentem KOTOR-a 2 na Switchu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy