Średniowieczne sieciowe potyczki. Poznaliśmy kolejny darmowy hit od Epic Games

Epic Games nie zamierza się zatrzymywać w swoim słynnym rozdawnictwie gier wideo. Ptaszki ćwierkają, że już za kilka dni do swoich bibliotek przypiszecie Chivalry 2, wieloosobową grę osadzoną w klimacie toczonych średniowiecznych walk.

Informacje te przekazał niezawodny informator billbil-kun, mogący pochwalić się imponującą skutecznością w publikowanych przez siebie przeciekach, które po krótkim czasie zaczynały się materializować.

Według źródła Chivalry 2 dostępne będzie za darmo w Epic Games od 30 maja do 6 czerwca. Produkcja ta po raz pierwszy oferowana jest bezpłatnie przez ten sklep, więc absolutnie nie ma tutaj mowy o jakichkolwiek powtórkach.

Reklama

Chivalry 2 debiutowało w czerwcu 2021 roku na pecetach oraz konsoli poprzedniej i najnowszej generacji z ramienia Torn Banner Studios pod wydawnictwem Tripwire Interactive. Przez rok średniowieczny tytuł ekskluzywnie dostępny był na platformie Epic Games. W połowie czerwca 2022 roku Chivalry 2 pojawiło się też na Steamie, racząc kolejne szersze grono graczy.

W Chivalry 2 toczymy starcia z wykorzystaniem bardzo szerokiego arsenału broni. Do naszej dyspozycji oddano: miecze, topory, łuki, młoty czy halabardy. Konwencja gry utrzymana jest w klimacie średniowiecza, co mocno cenione jest przez oddaną społeczność gry. Chivalry 2 pozwala na zabawę aż 64 osób jednocześnie.

Chivalry 2 będzie prawdopodobnie trzecim tytułem rozdawanym przez Epic Games w ramach trwającej Mega Wyprzedaży. Do swoich bibliotek dodawać mogliście w ostatnich dniach Dragon Age: Inquistion od studia BioWare. Ponadto jeszcze przez kilka dni obowiązuje bezpłatna oferta na przypisanie słynnego symulatora Farming Simulator 2022.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Średniowiecze | darmowe gry | Epic Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy