Reklama

Spider-Man: Miles Morales - udana premiera wersji na PC

​Z każdym kolejnym miesiącem coraz więcej byłych gier ekskluzywnych dla PlayStation trafia na PC. Najnowszym debiutem jest Spider-Man: Miles Morales, którego ciepło przyjęli posiadacze komputerów osobistych.

Nowe podejście Sony do rynku PC to zdecydowanie jedna z najprzyjemniejszych niespodzianek ostatnich lat. Firma wcześniej znana ze swojej polityki exclusive’ów i system sellerów postanowiła zacząć dzielić się swoimi produkcjami z większą grupą graczy i stopniowo wypuszczać je na PC.

Ostatnią tego typu premierą jest Spider-Man: Miles Morales. Gra znajduje się aktualnie wśród 10 najchętniej kupowanych gier na Steamie ostatniego tygodnia i już po paru dniach można było jasno stwierdzić, że posiadacze PC wyczekiwali tej premiery. Tak prezentuje się ranking najpopularniejszych gier Sony na Steamie pod względem rekordu liczby graczy:

Reklama

  1. God of War — 73,529
  2. Marvel's Spider-Man Remastered — 66,436
  3. Horizon Zero Dawn — 56,557
  4. Days Gone — 27,450
  5. Marvel's Spider-Man: Miles Morales — 13,539
  6. Uncharted: Legacy of Thieves Collection — 10,851
  7. Sackboy: A Big Adventure — 610

Najgorzej na tej liście wypada bez wątpienia Sackboy: A Big Adventure, który do teraz nie przekroczył nawet tysiąca graczy online w jednym momencie. Spider-Man: Miles Morales nie przyjął się może równie dobrze co God Of War, ale zaliczył udaną premierę, co powinno dodatkowo zmotywować Sony do wypuszczania na PC kolejnych tytułów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Spider-Man: Miles Morales | Uncharted

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama