Spellforce 3: Reforced wciąż z problemami w modułach online

​Od premiery Spellforce 3: Reforced minął już ponad tydzień, a gra wciąż zmaga się z problemami w trybach online.

Spellforce 3: Reforced kładzie duży nacisk na kampanię fabularną, ale oferuje też moduły sieciowe, na które liczyło wielu graczy. W grze znajdujemy opcje pozwalające zarówno na konkurowanie z innymi, jak i na kooperację. Jednak na razie są one dostępne tylko teoretycznie. W praktyce korzystanie z nich jest albo utrudnione, albo niemożliwe.

Gracze od premiery (która miała miejsce 7 czerwca) skarżą się na problematyczne działanie serwerów, przez które nie można rozpocząć ani zabawy w kooperacji, ani zmagań multiplayer. Choć THQ Nordic wydało wczoraj obszerną łatkę (ważącą aż 1,3 GB), po jej zainstalowaniu sytuacja najwyraźniej wcale się nie poprawiła.

Reklama

Spellforce 3: Reforced - przyzwoity remaster

Spellforce 3: Reforced to remaster wydanej w 2017 roku gry, stanowiącej połączenie RTS-a i RPG-a. Jest to premiera o tyle istotna, że dzięki niej po raz pierwszy w historii z serią mogą zapoznać się nie tylko pecetowcy, ale także posiadacze konsol. W produkcję Grimlore Games można teraz zagrać także na Xboksach One, Xboksach Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Spellforce 3: Reforced zostało ciepło przyjęte przez graczy i przez media.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: THQ Nordic
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy