Sezon Savage Land w Marvel Snap - data premiery, zwiastun, karty, battle pass

Nowa konkurencja dla Hearthstone’a rośnie w siłę. Popularna karcianka Bena Brode’a doczekała się właśnie nowego sezonu. Do Marvel Snap trafiła aktualizacja Savage Land, która wprowadziła nowe lokacje, karty oraz battle passa.

Data premiery i czas trwania Savage Land w Marvel Snap

Sezony w Marvel Snap są krótkie i napakowane zawartością. Savage Land ujrzał światło dzienne 2 stycznia 2023 roku o 20:00 i ma potrwać przed nieco ponad miesiąc, do 6 lutego 2023 roku.

Cena i zawartość nowego battle passa

Podobnie jak w poprzednich sezonach, nowa aktualizacja wiąże się z nową przepustką sezonową. Ponownie wyceniono ją na niecałe 10 dolarów, co w Polsce przekłada się na 60 złotych.

W przeciwieństwie do wielu innych battle passów Marvel Snap oferuje sporo nagród dla graczy, którzy nie zdecydują się na zakup przepustki sezonowej. Wystarczy regularnie się logować, robić dzienne zadania, wykonywać misje poszczególnych rozdziałów i w wasze ręce trafi solidna porcja kredytów, a nawet Golda.

Reklama

Łącznie battle pass składa się z 50 poziomów. Po drodze odblokowujemy sporo Golda, Boosterów i kilka przedmiotów kosmetycznych, a na 50 poziomie specjalny wariant do nowej karty Zabu, którą jako pierwsi zdobędą posiadacze płatnej wersji battle passa.

Nowe karty i lokacje

Główną atrakcją Savage Land jest oczywiście Zabu, karta odblokowywana po zakupie premium battle passa. Zabu kosztuje 3 punkty energii, a jego umiejętność Ongoing sprawia, że wszystkie karty kosztujące 4 punkty energii można wystawić na stół za zaledwie 2 punkty.

Talie Ongoing już wcześniej cieszyły się sporą popularnością. Z Zabu mogą one zyskać uwagę większej liczby graczy, a czwarte i szóste rundy z tego typu taliami będą bardzo trudne do przewidzenia.

Oprócz Zabu Savage Land wprowadza do gry nowe karty oraz lokacje. Do piątego Poola trafi łącznie 10 nowych kart, a rozgrywkę urozmaici 5 nowych lokacji. Dla weteranów Marvel Snapa jest to doskonała wiadomość i świetny sposób, aby odświeżyć nieco rozgrywkę.

O wszystkich nowych kartach i szczegółach Savage Land opowiada Ben Brode w nowym materiale na kanale Marvel Snap:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: gry karciane | Marvel Snap
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama