Reklama

Seks roboty i aligatory w GTA VI? W sieci wrze od nowych informacji nt. gry

​Dane z wczesnej wersji GTA 6 kryją w sobie kolejne niespodzianki, a każda kolejna okazuje się być bardziej szalona od poprzedniej.

Na początku tygodnia Rockstar padł ofiarą potężnego wycieku informacji o nadchodzącym GTA 6. Materiały nie tylko potwierdzają kilka ważnych szczegółów na temat gry, które były znane już wcześniej, jak lokacja czy to, że w grze znajdzie się dwoje bohaterów.

Fanom udało się odnaleźć coś więcej. Uważne oczy dostrzegły elementy, które mogą pełnić w grze rolę całkowicie losowych, ale bardzo ciekawych zdarzeń. Materiały zdradzają między innymi misję rozgrywającą się w klubie ze strip tease’m, w ręce graczy mogą zostać oddane poduszkowce, być może będziemy mieli sposobność by nurkować jak również nawet łowić ryby.

Reklama

Jednym ze środków lokomocji mogą być konie, deweloperzy sprawdzają też możliwość umieszczenia w grze tresury zwierząt. Wygląda więc na to, że jeśli żaden z tych pomysłów nie wyleci po drodze, to zapowiada się najbogatsza w aktywności odsłona GTA w historii. Wszystkie powyższe informacje pochodzą z analiz wykonanych przez serwis Kotaku.

Informacje wyświetlane przez narzędzia służące do testowania gry ujawniają też o wiele dziwniejsze aktywności i lokacje. Wspomniany jest tam... sex robot, nawiedzony magazyn, UFO i wiele, wiele innych. W grze może pojawi się nawet słynna małpa Florida Skunk Ape, która jest równie mityczna i kultowa co Yeti.

Większość tych informacji pochodzi z nagrań wideo, na których widać jak deweloperzy debugują grę. Oczywiście całkiem prawdopodobnie jest, że nie wszystkie z wymienionych aktywności trafią do pełnej i finalnej wersji gry.

Jedno jest pewne - Rockstar zapowiadał, że nie przewiduje żadnych problemów związanych z wyciekiem informacji, ale nawet jeśli tak będzie to na sprawdzenie tych wszystkich doniesień będziemy musieli poczekać jeszcze zapewne ładnych parę lat.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy