Reklama

Na mapie GTA 6 może się pojawić zaginiona lokacja z Vice City

​Jak można było przypuszczać, gracze zaczęli dogłębnie analizować informacje jakie można wyczytać z plików GTA 6, które wypłynęły w trakcie weekendowego wycieku. Jeden z wniosków dotyczy lokacji, w których toczyć się będzie gra.

W razie gdybyście przespali cały miniony weekend, przypomnijmy - w sieci pojawił się gigantyczny wyciek danych z nowego GTA, włącznie z nagraniami wideo. Rockstar już oficjalnie potwierdził, że mamy do czynienia z efektem włamania i kradzieży danych, w tym zdjęć i video z bardzo wczesnej wersji gry.

Potwierdzenie kolejnych plotek?

Wyciek potwierdza wiele wcześniejszych informacji i plotek, takich jak to, że GTA 6 będzie miało parę głównych bohaterów, a jedną z nich będzie kobieta latynoskiego pochodzenia.

Reklama

Wygląda na to, że prawdziwe były również plotki, że wraz z GTA 6 wracamy do Vice City. Na podstawie tych informacji pojawiły się jednak kolejne spekulacje - na przykład o tym, że mapa Vice City w nowej odsłonie gry będzie zawierała obszary, które z jakiegoś powodu nie trafiły do oryginalnego GTA: Vice City.

Do GTA 6 może trafić brakujący, spory obszar

Jak wiedzą wszyscy fani serii, Vice City to wariacja Rockstara na temat Miami, ale w wersji gry z 2002 roku nie znalazł się między innymi archipelag Florida Keys, na który w realnym Miami można się dostać przez Most Siedmiomilowy. Portal Den of Geek, który analizował nagrania twierdzi, że na jednym z kadrów widać w tle olbrzymi most, który łudząco przypomina do wspomnianego łącznika z archipelagiem. Jeśli to prawda, to są spore szanse, że do gry w końcu trafi “pełna wersja" miasta, włącznie z Florida Keys.

Oczywiście, jak zwykle to wszystko to jedynie spekulacje. Mimo wszystko ciekawe na co jeszcze uda się trafić graczom. Niektóre odkrycia mogą się bowiem okazać naprawdę ekscytujące.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA 6 | Vice City

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy