Reklama

Scorn - wygląd protagonisty ujawniony

​Niestety tylko dzięki przeciekowi. Jeśli twórcy chcieli zachować to w tajemnicy, to niestety nie udało się. Rebs Gaming podzielił się tweetem, na którym widać model postaci bohatera, w którego wcielimy się w najnowszej grze od Ebb Software - Scorn.

Do tej pory niewiele wiadomo o grze, poza tym, że ma niesamowicie sugestywny styl artystyczny, inspirowany pracami H.R. Gigera. Gracze wcielają się w istotę humanoidalną, która wydaje się być w stanie przyczepić do swojego ciała różnorodne bronie biomechaniczne, które umożliwiają jej walkę z przerażającymi wrogami zamieszkującymi przedziwne miejsce, które będziemy eksplorować.

W całym tym zamyśle nie pasuje tylko projekt broni. Te, choć wydają się stworzone z materii ożywionej, strzelają niczym standardowa broń prochowa. Do tej pory ujawniono pistolet, strzelbę i granatnik. Ładowane czymś, co przypomina robale, strzelają zwykłymi pociskami. Zobaczymy, jak to wyjdzie w praktyce.

Reklama

Ciekawe, czy w Scorn będą lustra...

Rebs Gaming udostępnił na Twitterze zdjęcia wczesnej, prototypowej wersji postaci gracza. Dzięki tym screenom w końcu mamy możliwość zobaczenia, kim tak naprawdę będziemy w grze. Jeden z najtrafniejszych komentarzy mówi, że postać wygląda świetnie i obrzydliwie zarazem.

To w pełni oddaje zamysł artystyczny właściwie całej produkcji. Sam główny bohater charakteryzuje się długimi otworami zamiast nosa oraz ciemnymi oczodołami zamiast gałek ocznych. Pamiętać jednak trzeba, że wiele w projekcie postaci mogło się zmienić.

Bohater prawdopodobnie nie będzie nosił ubrania, a jego ciało przypomina nieco chitynowy pancerz owadów. Wszystko w wykreowanym w Scorn świecie przypomina połączenie technologii i materii ożywionej. Miejmy nadzieję, że odpowiedzi na pytania skąd się to wszystko wzięło, gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy, padną podczas przechodzenia gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy