Reklama

Scorn – Ebb Software prezentuje aktualizację jednej z broni

Najnowszy, krótki zwiastun horroru Scorn prezentuje zmiany, jakie zaszły w jednej z broni.

Pojawienie się nowych materiałów sugeruje, że inspirowany H.R. Gigerem horror Scorn jest na dobrej drodze do tego, by został wydany w 2022 roku. Deweloper coraz chętniej dzieli się postępami swoich prac.

Ebb Software zaprezentowało niedawno kilka nowych filmów ukazujących rozgrywkę w Scorn. Tym razem otrzymaliśmy 13-sekundowy zwiastun tego, jak strzelać będzie gigerowski shotgun. Film oryginalnie pojawił się na Kickstarterze, jako dodatek do postu, w którym twórcy wyjaśniają, jak wygląda system uzbrojenia, czego gracze mogą się spodziewać i jakie środki samoobrony będą dostępne. Twórcy otwarcie mówią, że gra nie będzie typową strzelanką.

Reklama

Długa droga Scorn

Wygląda na to, że Scorn otrzyma mechaniki znane z survival horrorów. Film Panic sugeruje, że błędne zarządzanie ekwipunkiem, może doprowadzić do sytuacji, w której staniemy bezbronni oko w oko z przerażającymi potworami. Gra potęgować ma poczucie zaszczucia i przerażenia dzięki dobrze dobranemu audio i grafice, która już teraz robi rewelacyjne wrażenie. Dyrektor kreatywny Ebb Software Ljubomir Peklar mówi, że gracze dostaną tylko tyle amunicji, by gra zachowała zdrowy balans między horrorem a strachem wynikającym z braku zasobów. Wygląda więc na to, że pozostawienie gracza bez możliwości ataku i obrony nie będzie głównym zabiegiem gameplayowym.

Wygląda na to, że Scorn wciąż jest na dobrej drodze do wydania w tym roku i prawdopodobnie ukaże się w październiku. Pierwotnie miał on ukazać się w 2021 roku, ale został przesunięty. Wszyscy liczą na to, że gra ukaże się na tegorocznej imprezie Xboxa i Bethesdy, która odbędzie się już 12 czerwca. Byłoby to wspaniałe zwieńczenie 7 lat oczekiwania. Miejmy nadzieję, że było warto.

Scorn ma zostać wydany w październiku 2022 roku na PC i Xbox Series X/S.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy