Scorn może pojawić się jeszcze w tym roku

​Scorn rozwijany jest już od wielu lat i przyciąga uwagę coraz większej liczby graczy. Studio zapewnia, że wszystko jest na dobrej drodze do tego, by wydać grę jeszcze w tym roku.

O fakcie tym dowiedzieliśmy się dzięki oficjalnemu kontu Scorn na Twitterze. W odpowiedzi na pytanie jednego z fanów studio odpowiedziało, iż gra powinna zobaczyć światło dzienne już w październiku 2022 roku. Przypomnijmy, że pierwsze rewelacje od Ebb pojawiły się w 2014 roku.

Obecnie Scorn jest jedną z najbardziej (i najdłużej) wyczekiwanych gier z gatunku horrorów. Jeśli studio dotrzyma terminu to długie, jesienne wieczory, są najlepszym momentem w roku, do grania w "straszaki".

Reklama

Wszyscy już zbyt długo czekamy na premierę Scorn - oby było warto

Gra pierwotnie miała ukazać się w 2021 roku, ale z uwagi na ogrom prac data premiery została przesunięta na 2022. W tym czasie w sieci krążyło już sporo teaserów, fani mieli spore oczekiwania i... spotkał ich spory zawód. Nie za dobrze wyglądał też sposób komunikacji studia, które wszystkim niezadowolony odpowiedziało, że "to tylko gra" i jak komuś się coś nie podoba, to może zażądać zwrotu pieniędzy na Kickstarterze.

Niedługo po tym dyrektor kreatywny Ljubomir Peklar przeprosił fanów za tak skandaliczną odpowiedź. Miejmy nadzieję, że tym razem Ebb nie zawiedzie. Scorn ma pojawić się w usłudze Xbox Game Pass i wiele wskazuje, że Microsoft wiąże spore nadzieje z tym ekskluzywnym tytułem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Scorn
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy