13 minut akcji z mrocznego Scorn

​Serbskie studio Ebb Software opublikowało nowy materiał z rozgrywki w mrocznym horrorze Scorn, inspirowanym twórczością H.R. Giger (filmy "Alien") oraz Zdzisława Beksińskiego. Co ciekawe, oglądamy wideo prosto z konsoli Xbox Series X, a więc dla oczekujących na nową generację.

Scorn zaplanowane jest obecnie na przyszły rok, z równoczesnym debiutem na PC. Produkcję zapowiedziano w wersji na nowy sprzęt Microsoftu już w maju obecnego roku. To jak na razie wszystkie potwierdzone platformy sprzętowe dla tego projektu sfinansowego na Kickstarterze.

W 2017 roku Serbowie pozyskali bowiem na swoją grę 150 tysięcy dolarów. Można zakładać, że dodatkowe fundusze dorzucił później Microsoft, płacąc za konsolową wyłączność. Co więcej, tytuł będzie dostępny także w abonamencie Game Pass, coraz popularniejszej usłudze tej korporacji.

Reklama

Scorn w założeniach jest klimatycznym, pierwszoosobowym horrorem, którego akcja rozgrywa się w uniwersum wyjętym wprost z najstraszliwszych koszmarów. Każda lokacja w grze ma zawierać swój własny, unikatowy styl i stawiać przed graczem zagadki do rozwiązania oraz tajemnice do odkrycia.

Poniższy gameplay potwierdza, że jest dość mrocznie. Wcielamy się w przedziwnego humanoida, zagubionego w koszmarnym świecie pełnym makabry i groteski. Poza zagadkami nie zabraknie broni: pistoletu i zdecydowanie zbyt organicznego karabinu, strzelającego kołkami. Strach się bać.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Scorn
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy