Reklama

​Rockstar dało ważną wskazówkę o GTA VI w... GTA Online?

O GTA VI już od dłuższego czasu nie słyszeliśmy żadnych oficjalnych informacji poza tymi, że gra znajduje się w fazie produkcyjnej, co potwierdzili sami twórcy z Rockstar Games. Co jakiś czas jednak deweloperzy puszczają oczko do fanów serii Grand Theft Auto. Nie inaczej jest też tym razem.

Nie ulega żadnej wątpliwości, że nadchodzące GTA VI jest najbardziej wyczekiwaną grą wideo. Kilka miesięcy temu z udziałem tej produkcji miał miejsce największy w historii wyciek danych, który mocno wstrząsnął niemal całą branżą.

Teraz o GTA VI nie słyszymy już tak często. Deweloperzy z Rockstar najprawdopodobniej skupiają się na swojej pracy, by wydać na rynek najbardziej kompletny, jak to możliwe, produkt. Z kolei fanom pozostało nic innego, jak uzbroić się w dużą dawkę cierpliwości i czekać miesiące... albo i lata.

Reklama

Rockstar Games i ciekawy easter egg dotyczący GTA VI

Co jakiś jednak czas do sieci przedostają się intrygujące rzeczy, które wśród fanów GTA wzbudzają prawdziwy entuzjazm i świadczą o tym, że Rockstar Games nie zapomina o swojej społeczności. Jeden z takich smaczków opublikowany został na profilu Twitterowym Gaming Detective.

Gracze GTA Online dostrzegli, że na samochodzie Hotring Everon widnieje inny wariant logotypu butelki z napojem eCola. Jest to zupełnie inna grafika niż ta, która do tej pory widoczna była w wielu częściach miasta Los Santos. Ciekawostką jest to, że ten nowy schemat logotypu zaobserwować mogliśmy w materiałach, które wyciekły do sieci we wrześniu bieżącego roku. Oprócz setek zrzutów ekranu mieliśmy także wgląd w rozmaite klipy, które dały pogląd na to, jak może w rzeczywistości wyglądać nowa, szósta odsłona GTA.

Najprawdopodobniej jest to klasyczny easter egg w wykonaniu producentów z Rockstar Games. Być może w przyszłości takich smaczków pojawiać będzie się jeszcze więcej, a dociekliwi i spostrzegawczy gracze nie omieszkają się nimi nie podzielić.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA VI | Rockstar Games

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama