Reżyser Mad Maxa chciałby, żeby Hideo Kojima stworzył własną adaptację tego filmu

Czy Hideo Kojima może wkrótce podjąć się stworzenia gry inspirowanej Mad Maxem? Reżyser George Miller, odpowiedzialny za nowego Mad Maxa, ma taką nadzieję.

Film Furiosa: A Mad Max Saga jest już dostępny w kinach i robi olbrzymie wrażenie na wszystkich, którzy go zobaczą. Niektórzy go chwalą, natomiast inni określają go jako "wyczerpujący". Ale akcji w klimatach Mad Maxa nigdy za wiele. W ekskluzywnym wywiadzie dla serwisu GamingBible George Miller ujawnił, że chciałby, aby to właśnie Hideo Kojima wyreżyserował grę opartą na motywach Mad Maxa.

Zapytany o to, czy w przyszłości możemy spodziewać się gry na motywach Mad Maxa, Miller szczerze przyznał, że poprzednia odsłona serii nie była tym, co sam sobie wyobrażał:

Reklama

Następnie rozmowa zeszła na temat geniuszu Kojimy i tego, co Miller uważa na temat opinii, że Kojima jest idealnym twórcą, który mógłby się podjąć zadania stworzenia adaptacji Mad Maxa. Jednak, jak sam przyznał, "[Kojima] ma tyle fantastycznych rzeczy w głowie, że nigdy bym go o to nie poprosił".

Niezależnie od tego, czy kochacie, czy nienawidzicie wizjonerskiego sposobu opowiadania historii przez Kojimę, jaki mogliśmy zobaczyć chociażby w grach Death Stranding czy serii Metal Gear Solid, nikt nie może powiedzieć, że jest on nudny lub pozbawiony unikalnego podejścia. Dlatego te wizje tak dobrze pasowałyby do chaotycznej gry, jaką jest Mad Max. Jednak biorąc pod uwagę, że Miller bardzo chce takiej współpracy, a sam Kojima uczestniczył w premierze Furiosa: A Mad Max Saga, możemy mieć nadzieję, że ta współpraca może jeszcze kiedyś nastąpić.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hideo Kojima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama