Reklama

Resident Evil Village: Shadows of Rose na nowym zwiastunie

​Capcom szykuje się do premiery pierwszego fabularnego dodatku do Resident Evil Village. Oto nowy zwiastun Shadows of Rose.

W sieci wylądował dzisiaj (na szczęście oficjalnie) zwiastun nadchodzącego dodatku do Resident Evil Village - Shadows of Rose. Dodatek ten ma być zwieńczeniem sagi Wintersów, a na zwiastunie możemy zobaczyć aż 7 minut fragmentów rozgrywki. Akcja dodatku toczy się 16 lat po tym, co działo się w głównej części gry.

Koniec sagi Wintersów

Jak łatwo się domyślić po tytule DLC, główną bohaterką i alter ego gracza jest Rose, córka Ethana Wintersa. Trafia ona w jakiś sposób do dziwnego, surrealistycznego świata, wykreowanego przez umysł kogoś lub czegoś.

Reklama

Narrator trailera zwraca uwagę, że nic z rzeczy, które widzimy na ekranie, i w których bierzemy udział nie dzieję się naprawdę i wszystko to wymysł czyjejś podświadomości.

Widok TPP i specjalne moce

Dodatek wniesie nieco zmian w rozgrywkę, a przede wszystkim zapowiada się na jeden z dziwniejszych i bardziej oryginalnych tytułów w serii Resident Evil w ciągu ostatnich lat. Największą zmianą jest przeniesienie widoku do perspektywy z trzeciej osoby. Uwaga: zwiastun może zawierać drobne elementy zdradzające fabułę i spoilery.

Rose w swojej walce z potworami wykreowanymi przez ten dziwny świat na szczęście nie jest sama. Przede wszystkim, pomaga jej tajemniczy byt, który podrzuca jej wskazówki oraz dostarcza niezbędne przedmioty, takie jak broń. Rose dysponuje również nadprzyrodzonymi mocami, takimi jak paraliżowanie przeciwników.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy