Remake System Shocka przełożony na marzec 2023 roku

​System Shock idzie w ślady kilku innych gier i odkłada premierę na przyszły rok. Marzec 2023 roku staje się w rezultacie nowym listopadem, okresem pełnym głośnych, długo wyczekiwanych premier.

Remake The Last of Us Part 1 i plotki o oddzielnej wersji Horizon Zero Dawn na PlayStation 5 sprawiły, że coraz więcej osób podchodzi sceptycznie do koncepcji odświeżania starszych gier. Szczególnie kiedy zadebiutowały raptem pięć lat temu. Wciąż jest jednak kilka wyczekiwanych remake’ów i remasterów. Wśród nich bez wątpienia jest System Shock.

Pierwszy System Shock pojawił się w 1994 roku i w przeciwieństwie chociażby do Dead Space, kolejnego nadchodzącego remake’a, nie zdobył sobie zbyt wiele rozgłosu.

Reklama

Gracze i krytycy, którzy mieli jednak przyjemność zagrać w ten tytuł, jednogłośnie stwierdzili, że jest to bardzo dobra produkcja, porównywalna nawet do największych hitów lat 90-tych.

Planowany remake dla wielu graczy będzie okazją, żeby po raz pierwszy zapoznać się z tym tytułem i sprawdzić, jak ten chwalony blisko dwa lata gameplay sprawdza się obok najlepszych gier ostatni lat.

Remake powinien zadbać z kolei o to, że mechanicznie System Shock nie zestarzeje się aż tak bardzo i będzie łatwy do podłapania przez mniej doświadczonych graczy.

Niestety według Steama na System Shocka przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Kiedy w kwietniu twórcy opowiadali, że prace nad grą dobiegają końca, wielu miało nadzieję na premierę pod koniec tego roku. W praktyce System Shock ma pojawić się dopiero w marcu przyszłego roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: System Shock

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy