Reklama

Rekord Guinnessa w trakcie Poznań Game Arena - znamy już tytuł gry!

​Jak już informowaliśmy, w trakcie Poznań Game Arena (24-26 października) będzie bity rekord Guinnessa w najdłuższym graniu w grę komputerową.

Techland został Partnerem Strategicznym tego wydarzenia, które to zostało także objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Poznania.

135 godzin 15 minut i 10 sekund - tyle wynosi rekord, z którym zmierzy się polski gracz - Gordon. Jednak organizatorzy Kinguin World Record jak dotychczas trzymali w tajemnicy, w co będzie grał nasz przyszły (oby!) rekordzista.

Dodajmy, że wymogi Guinnessa są takie, że może to być tylko i wyłącznie 1 tytuł. Osoba bijąca rekord nie może grać w różne gry. Nadszedł czas, by ujawnić, w jaką grę będzie bity rekord - a jest to... Sniper Elite III.

Reklama

Gordon przystąpi do maratonu, rozgrywając zarówno kampanię dla pojedynczego gracza, jak i przystępując do rozgrywek w trybie multiplayer.

Bijąc rekord pomagamy potrzebującym! To bardzo ważny element całej imprezy. W trakcie bicia rekordu zbierane będą pieniądze na cele charytatywne na rzecz dwóch różnych fundacji: Child's Play oraz fundacji RAK OFF, która pomaga dzieciakom chorym na nowotwory.

Kim jest Gordon? Gordon (Hubert Blejch) to gracz. Dodajmy gracz hardcore'owy. Zgłosił się na ochotnika do pobicia rekordu Guinnessa w najdłuższym graniu w grę komputerową. Gra praktycznie we wszystko od flashowych gier w przeglądarkach poprzez strategie, a kończąc na FPS. Nie ukrywa swojego zamiłowania do gier inspirowanych fantastyką Sapkowskiego. Jego przygotowania do zmagań z rekordem Guinnessa można śledzić na kinguin.tv.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje