Rage War - strategia z motywem podróży w czasie debiutuje na PC, iOS i Androidzie

​Jeśli maszyna czasu istnieje, to data jej wynalezienia pozostaje kompletnie bez znaczenia. Imperia nie powstają w jeden dzień, ale jeśli da się cofnąć się w czasie i rozpocząć ich budowę tysiąc lat w przeszłości, to już jutro możemy być panami świata. Oto myśl przewodnia multiplatformowej strategii Rage War, którą już dziś można pobrać za darmo na PC, Mac, iOS i Android.

Pod ręcznie rysowaną grafiką kryje się złożona rozgrywka wymagająca od gracza umiejętności taktycznych i menedżerskich, żyłki łowcy przygód i poszukiwacza skarbów, oraz szczypty szaleństwa, fantazji i rozmachu - w świecie, gdzie czas można naginać do swej woli, wszystkie chwyty są dozwolone. Warto pamiętać o tym, zwłaszcza gdy na polu walki spotyka się drugiego gracza. PvP w Rage War to doświadczenie, które trudno porównać z innymi grami. Nieodzowne okażą się przyjaźnie i tysiącletnie sojusze. Nie są wcale tak rzadkie, jak by się zdawało, bo gdy wróg staje u bram, pomoc można zorganizować sobie dosłownie "na wczoraj".

Reklama

Rage War to podróż przez wieki. W każdym okresie gracz napotka wyjątkowy zestaw wyzwań i odkryje, że barbarzyńscy najeźdźcy to grupa społeczna, która ma się dobrze niezależnie od epoki. Nie raz i nie dwa konieczny może okazać się odwrót na pokładzie fantastycznego powietrznego okrętu - jednego z wielu niesamowitych urządzeń, jakie twórcy oddali w ręce graczy. A do odkrycia jeszcze wiele innych zadziwiających technologii, w które obfituje bogate drzewko rozwoju.

Dzieło bułgarskiego Fury Studio to propozycja na jesienne wieczory dla graczy, którzy oczekują od gry mnogości misji i zadań, ekonomicznej i gospodarczej warstwy rozgrywki, poczucia władzy absolutnej nad imperium, którego tworzenie nadzoruje się od pierwszej wioski, i barwnej przygody, która kusi pięknymi widokami i wielopoziomową historią.

W podróż po zagubione części Maszyny Czasu, która może przynieść nam wiekuistą chwałę i sławę, można wyruszyć już dziś, całkiem za darmo poprzez tę stronę (PC), a także pobierając grę z App Store lub Google Play.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy