Reklama

Przeciek wyjawia datę State of Play i prezentację God of War: Ragnarok

​Znany w branży leaker dzieli się swoją najnowszą wiedzą! Tym razem dowiedzieliśmy się, kiedy nastąpi data ogłoszenia premiery God of War Ragnarok i czego spodziewać się po State of Play.

God of War: Ragnarok pierwotnie planowany na 2021 rok, został później przesunięty na 2022. Czas płynie, a fani dalej nie wiedzą, kiedy mogą spodziewać się gry. Najwytrwalsi przeszukiwali tweety, przeglądali wszystko, co związane z promocją gry, by znaleźć choć małe wskazówki, sugerujące, kiedy mogłaby nastąpić data premiery.

Data premiery wciąż niepewna

Teraz The Snitch dzieli się z fanami potencjalną datą nowego wydarzenia Sony State of Play, który może skupić się na God of War: Ragnarok. Leaker umieścił na Twitterze GIF z uśmiechniętym Kratosem i wskazał liczbę 11110. W zapisie binarnym jest to liczba 30, co oznaczałoby 30 czerwca, jako datę State of Play, na którym padnie data premiery wyczekiwanych przygód boga wojny.

Reklama

Jeśli chodzi o datę samego God of War, to wszystkie przypuszczenia dotyczą listopada. Prawdopodobnie na jesieni będziemy mogli zagrać w najnowszą odsłonę serii. Cześć graczy dalej jednak nie wierzy w te teorie, a sporo osób obawia się, ze tytuł zostanie przesunięty ponownie, na 2023.

Nie byłoby w tym nic bardzo dziwnego. Wiele tytułów, które były zapowiadane na ten rok, zostały przesunięte na 2023. Wygląda więc na to, że niczego naprawdę dużego nie możemy być pewni, a jedyne, w co warto wierzyć, to ciągła zmiana. Oby nowy rok przyniósł więcej dobrych tytułów!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy