God of War Ragnarok w 2023?

Coraz więcej źródeł sugeruje, że Sony i Santa Monica Studio mogą przesunąć premierę God of War Ragnarok na przyszły rok.

Ostatnie lata dla branży gier nie mają litości. Co chwilę słyszymy o kolejnych przesunięciach i obsuwach. Start generacji był mocno niefortunny i do tej pory w zasadzie brakuje gier, które zasługiwałyby na miano prawdziwego next-gena.

Plotka głosi, że kolejną grą, która wypadła z planu wydawniczego, jest God of War Ragnarok. Być może to planowane działanie, bo na skutek przesunięć jesień roku 2022 jest już mocno obłożona premierami. Wspomnieć wypada choćby Saint's Row, Call of Duty: Modern Warfare 2The Callisto Protocol, czy The Last of Us Remake i wielu, wielu innych.

Reklama

Oby Kratos nie spóźnił się na Ragnarok

Wiele źródeł sugeruje, że premiera God of War Ragnarok może wypaść później, niż w 2022 roku. Podobno wiele "źródeł europejskich" wierzy, że kontynuacja gry może być lub już przesunęła się do 2023 roku. Sugerują to również zmiany, jakie nastąpiły na stronach internetowych sklepów handlujących grami. Data premiery została przesunięta z września 2022 na grudzień 2022.

Jeśli faktycznie miałby to być grudzień, to God of War będzie miał całkiem niewielkie okienko, w które musi wstrzelić się, by gra zahaczyła o okres świąteczny i imprezy, na których przyznawane są najważniejsze nagrody w branży. Co ciekawe szef Sony Santa Monica, Cory Barlog i dyrektor animacji God of War Ragnarok Bruno Velazquez z przekonaniem powiedzieli na początku tego roku, że God of War Ragnarok nadejdzie w 2022. Cóż sytuacja jest mocno dynamiczna.

Ważne, że pracownicy studia Santa Monica potwierdzili, iż God of War Ragnarok pojawi się na Summer Games Fest. Fani z pewnością czekają na kolejny zwiastun lub fragmenty gameplayu. 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: God of War
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy