Reklama

​Przeceny na gry w sklepie Blizzard. Diablo, Call of Duty, StarCraft i inne

Jeśli nie macie jeszcze dosyć promocji związanych z grami i wszystkim, co z tym związane, to mamy dla was kapitalne wieści. Wystartowała właśnie duża promocja w elektronicznym sklepie od Activision Blizzard - Battle.net.

Przełom sierpnia i września to jak co roku, masa obniżek i promocji. Te dedykowane są również graczom, którzy będą mogli znaleźć coś dla siebie po obniżonych, często znacznie atrakcyjniejszych cenach.

Już do 9 września w ramach Gaming Week skorzystacie z ciekawej oferty przygotowanej przez Amazon, która obejmuje zniżki i atrakcje związane z grami New World oraz Lost Ark. Po przecenionych cenach zakupicie w ramach tego wydarzenia również wszelkiej maści sprzęt gamingowy - laptopy, monitory, słuchawki, klawiatury i inne. Więcej szczegółów przedstawiliśmy w tym materiale.

Reklama

Tymczasem studio Activision Blizzard wystartowało ze swoją własną promocją. Growe promocje na Battle.net oferują zniżki nawet 67% taniej za uznane i popularne gry. Promocje obowiązują do 5 września, więc warto się pospieszyć z decyzją i ewentualnym zakupem.

Przeceny i promocje w sklepie Battle.net - co kupicie?

Za jedyne 19,99 euro nabędziecie Diablo II: Resurrected, która przeceniona została z 39,99 euro. 50% zniżką objęta została również najnowsza strzelanka z serii Call of Duty - Vanguard. Dzieło kupicie za 29,99 euro (wcześniej 59,99 euro).

Jeszcze większa promocja pojawiła się przy dwóch niemniej interesujących tytułach. Call of Duty: Modern Warfare przecenione zostało o 67% i jest obecnie do nabycia za 19,79 euro. Taka sama cena widnieje przy wydanym blisko dwa lata temu Call of Duty: Black Ops Cold War.

Diablo III nabędziecie z kolei za 9,99 euro i obowiązuje w tym przypadku zniżka w wysokości 50%. Ciekawa promocja dotknęła również Call of Duty: Black Ops 4, który otrzymacie za 19,79 euro (67% taniej niż docelowo).

Dla fanów strategii polecić możemy StarCraft Remastered. Kultowego RTS’a zakupicie za 7,49 euro.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy