Call of Duty: Modern Warfare 2 - data premiery, film, i nowe info o grze

​Karty zostały finalnie odkryte. Call of Duty: Modern Warfare 2 zadebiutuje na rynku już 28 października bieżącego roku - dowiedzieliśmy się z krótkiego filmu przygotowanego przez Activision we współpracy z Infinity Ward.

Czy producentom uda się zmyć plamę po nieudanym ubiegłorocznym debiucie gry Call of Duty: Vanguard? Liczą na to wszyscy, na czele z całą społecznością graczy od lat związaną z kultową wojenną serią.

Kilka dni temu na łamach serwisu pisaliśmy o pewnym przecieku, który upublicznił 9-sekundowy klip z rozgrywki z Call of Duty: Modern Warfare 2. Rzeczony materiał został opublikowany w serwisie społecznościowym Twitter. To wystarczyło, by na dobre rozpalić oczekiwania i apetyty graczy.

Reklama

Jest jeszcze jeden powód, który podsyca całkowity entuzjazm - to udana premiera gry Call of Duty: Modern Warfare, która pojawiła się na rynku w roku 2019. Ta część uznana została za jeden z najlepszych reboot’ów w ostatnich czasach jeśli chodzi o branżę gier.

Call of Duty: Modern Warfare 2 ukaże się na rynku 28 października 2022 roku

Finalnie po tylu miesiącach czekania Activision postanowiło wyłożyć przynajmniej część kart na stół. Na oficjalnym kanale YouTube pojawiła się bowiem oficjalna zapowiedź w formie minutowej zajawki z nadchodzącej gry - Call of Duty: Modern Warfare 2.

Dowiedzieliśmy się tym samym, że premiera nowego dzieła z serii Call of Duty będzie miała miejsce 28 października 2022 roku. Jeśli obejdzie się bez czasowych poślizgów - to produkcję uruchomimy już za niespełna pół roku!

Wśród grywalnych bohaterów otrzymamy ekipę Task Force 141 (John Soap MacTavish, Simon Ghost Riley, Kyle Gaz Garrick) pod dowództwem kapitana Johna Price’a. W grze pojawi się także nowy żołnierz, pułkownik meksykańskich sił specjalnych - Alejandro Vargas.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare 2 | Activision
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy