Reklama

​Amazon Gaming Geek, czyli specjalne promocje i wyjątkowe zniżki dla graczy

Końcówka sierpnia i pierwsza połowa września zapowiada się rewelacyjnie. Amazon właśnie wystartował z kolejną edycją eventu Gaming Week podczas którego zakupimy po promocyjnych cenach: gry, akcesoria komputerowe i sporo sprzętu.

Amazon Gaming Week - idealny czas dla graczy

Jak wskazuje sama nazwa, Amazon Gaming Week jest wydarzeniem, który w pełni poświęcony jest graczom. Już od 29 sierpnia do 9 września będziecie mogli skorzystać z wyjątkowej oferty. Jeśli zanosicie się z zamiarem zakupu sprzętu komputerowego, gier lub dodatków do nich, to świetnie trafiliście.

Zacznijmy od samych gier. Podczas Game Weeku możecie z 50% obniżką zakupić New World (w wersji Standard lub Deluxe Edition) - hitową produkcję MMORPG z otwartym światem. Z kolei 10% obniżka obowiązuje w przypadku zakupu Starter Packów do innego dzieła - Lost Ark.

Reklama

W New World zadebiutują nowe skiny - The Scoundrel’s Fancy Apparel, natomiast w Lost Ark Maharaka Sombrero i Blessed Egg. Jak można je zdobyć? W ramach Twitch dropów. Wystarczy więc oglądać dowolną transmisję w serwisie Twitch.tv. prowadzoną przez jakiegokolwiek twórcę w jednym bądź w drugim tytule.

Jeszcze więcej promocji i przecen...

Ale to oczywiście nie wszystko. W ramach Game Week zakupicie sprzęt gamingowy po zniżkowych cenach. W sklepie uświadczymy szeroki asortyment laptopów, monitorów, dysków SSD, a także słuchawek, mikrofonów i klawiatur. Niektóre akcesoria łączone są w specjalne zestawy, które również posiadają przecenioną cenę.

Przygotowano również coś specjalnego dla nowych klientów Amazona. Jeśli do takowego grona się zaliczacie, to uprawnia was ten fakt do odebrania darmowej 3-miesięcznej subskrypcji usługi Amazon Music Unlimited (warunkiem jest odbiór do 7 września 2022 roku).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy