Reklama

​Amazon Prime Gaming. Lista gier, które trafią do usługi w sierpniu 2022

Do sieci wyciekła nieoficjalna lista gier, które trafią do usługi Amazon Prime Gaming już od 1 sierpnia. Na liście znajdziemy kilka interesujących tytułów, spośród których najbardziej wyróżnia się StarCraft: Remastered.

Lipiec powoli dobiega końca. W tym miesiącu Amazon zaserwował wszystkim swoim subskrybentom naprawdę wyśmienite, wysoko oceniane produkcje. W ramach święta Prime Day abonenci otrzymali m.in.: GRID Legends, Need for Speed Heat czy Mass Effect Legendary Edition. Miłośnicy Gwiezdnych Wojen mogli z kolei powrócić do dwóch klasycznych pozycji z uniwersum: Star Wars Jedi Knight - Jedi Academy oraz Jedi Outcast.

Reklama

W sierpniu gracze otrzymają kolejną porcję gier w ramach usługi Prime Gaming. Nie będą jednak to tak popularne i rozpoznawalne produkcje, jednak nadal interesujące tytuły, które z całą pewnością powinny wpasować się w gusta wielu.

Amazon Prime Gaming. Lista gier, które zagoszczą w usłudze już 1 sierpnia 2022:

  • StarCraft: Remastered
  • Recompile
  • ScourgeBringer
  • Beasts of Maravilla Island
  • Zak McKracken and the Alien Mindbenders

Oczywiście wzrok w największym stopniu przykuwa ta pierwsza pozycja, czyli StarCraft: Remastered. Jest to odświeżone wydanie bestsellerowej strategii - uznanej przez wielu jako protoplastę swojego gatunku.

Kolejne propozycje zafundowane przez Amazon Prime to interesujące, warte wypróbowania gry platformowe, rogulite (ScourgeBringer), przygodowe (Zak McKracken oraz Beasts of Maravilla), a także gra akcji (Recompile).

Usługa Amazon Prime dostępna jest w wariancie rocznym (49 zł / rok) lub miesięcznym (10,99 zł / miesiąc). W ofercie otrzymujemy szeroką bibliotekę gier, dostęp do serwisu z bazą seriali i filmów - Prime Video, darmową wysyłkę w sklepie Amazon oraz inne benefity w serwisie streamerskim Twitch.tv.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy