Reklama

Pre-order Call of Duty: Modern Warfare 2 zapewni wczesny dostęp do kampanii

​Dziwnych decyzji Activision ciąg dalszy. Razem z nowym zwiastunem kampanii Call of Duty: Modern Warfare 2 pojawiła się informacja o jeszcze jednym bonusie dla posiadaczy cyfrowego preordera.

Call of Duty: Modern Warfare 2 ma zadebiutować 28 października. Dla fanów serii może być to jedna z najważniejszych odsłon, bowiem ma im starczyć aż na dwa lata.

Activision zrezygnowało tymczasowo z corocznego modelu wydawniczego, kładąc tym samym duży ciężar na barkach Infinity Ward. Mamy dostać grę, która utrzyma naszą uwagę aż do końcówki 2024 roku, kiedy pojawi się nowy Black Ops od Treyarch.

Reklama

Promocja Call of Duty: Modern Warfare 2 pozostawiała do tej pory sporo do życzenia, a gra owiana jest niemałą tajemnicą. Najwięcej mówi się głównie o kampanii, która ponownie stała się przedmiotem dyskusji po trailerze opublikowanym na kanale YouTube gry.

Do tej pory preorder Call of Duty: Modern Warfare 2 zapewniał parę skinów do Warzone i Vanguard oraz wczesny dostęp do otwartej bety we wrześniu. Teraz okazuje się jednak, że posiadacze cyfrowej wersji przedsprzedażowej będą mogli ograć kampanię aż tydzień wcześniej.

Różne wersje gry napakowane licznymi kosmetycznymi atrakcjami to oczywiście nic nowego dla Activision. Nigdy w historii Call of Duty nie oferowano jednak wczesnego dostępu do kampanii.

Można śmiało założyć, że nikomu nie zrobi to większej różnicy. Nikt nie czeka raczej na kampanię nowego Call of Duty na tyle, żeby dopłacać za wcześniejsze jej przejście.

Fanom serii przypominamy, że pierwsze beta testy Modern Warfare 2 rozpoczynają się już 16 października. Dzień wcześniej Infinity Ward ma odbyć prezentację, podczas której poznamy więcej szczegółów dotyczących multiplayera i planów studia na rozwój gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy