Reklama

Pracownik Ubisoftu pyta, co dalej z Prince of Persia?

Zaledwie kilka dni temu pojawiły się niepotwierdzone informacje o nowej grze z Księciem Persji, a do sieci trafiły kolejne poszlaki sugerujące, że może on rzeczywiście powrócić.

Jeden z pracowników Ubisoftu opublikował dość wymowną grafikę. Drew James z należącego do Ubisoftu studia Reflections, udostępnił na swoim Twitterze ciekawy obrazek. Przedstawia on cztery dotychczasowe wcielenia Księcia Persji - oryginalne z 1989 roku, z Piasków Czasu oraz ich ekranizacji z Jake'iem Gyllenhaalem, a także z komiksowej odsłony cyklu z 2008 roku.

Obok znajduje się puste czarne pole z wielkim znakiem zapytania pozostawione na kolejną inkarnację bohatera. Jakby było tego mało, grafice towarzyszy krótkie pytanie: "Co czeka dalej Prince of Persia?".

Reklama

Obrazek został szybko usunięty, ale w sieci nic nie ginie i uważnym internautom udało się zrobić zrzut ekranu. Wpis Jamesa sugeruje, że kolejna odsłona cyklu powstaje. Jest to o tyle prawdopodobne, że w ubiegłym tygodniu pojawiły się niepotwierdzone informacje, z których wynikało, że Ubisoft pracuje nad nowym Prince of Persia mającym być produkcją 2D opartą na silniku znanym z ostatnich Raymanów.

Warto też zwrócić uwagę na jeszcze jeden fakt - grafika została opublikowana przez jednego z pracowników studia Reflections, co oznacza, że najprawdopodobniej to ono zajmuje się nowymi przygodami Księcia Persji. Obecnie ekipa zajmuje się wyścigami The Crew, a wcześniej odpowiedzialna była za gry z serii Driver.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje