Polacy pracują nad serialem z postaciami z gier i nie tylko!

Na pewno większość was pamięta stworzony przez Marka Walczyka i jego ekipę Homeworld Pictures teledysk inspirowany World of Warcraft i Diablo III, który powstał z myślą o konkursie talentów Blizzarda.

Okazuje się, że był to poboczny projekt, który powstał przy okazji produkcji czegoś znacznie większego - serialu internetowego Real Life Raid. Właśnie pojawił się jego nowy zwiastun. Real Life Raid to internetowy serial, który ma łączyć elementy świata rzeczywistego, fantasy, sci-fi oraz gier.

Produkcja opiera się na światach znanych z wirtualnej rozrywki (m.in. World of Warcraft, Fallout, League of Legends i Deus Ex), ale nie tylko - pod uwagę brane są także filmy i książki. Tworzony przez ekipę Walczyka projekt jest sporych rozmiarów przedsięwzięciem - w chwili obecnej zaangażowanych jest w niego około 100 osób.

Prace rozpoczęły się półtora roku temu, a zdjęcia wystartowały w kwietniu. Docelowo poszczególne epizody dostępne będą w języku angielskim z polskimi napisami. Na razie powstaną trzy pilotażowe odcinki, których realizacja dobiega końca.

Ich prapremiera odbędzie się na tegorocznym Pyrkonie (21-23 marca), zaś oficjalny debiut na YouTubie odbędzie się 10 maja. A na deser - najświeższy zwiastun:

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy