Reklama

Pokemon GO ze specjalną akcją na Halloween

Od premiery Pokemon GO minęło już kilka miesięcy, ale twórcy dotychczas nie wprowadzili istotnych nowości, skupiając się głównie na eliminowaniu błędów i usprawnianiu rozgrywki. To się jednak właśnie zmieniło - dzisiaj rozpoczęło się wydarzenie związane z Halloween.

W ramach przygotowanej przez autorów akcji, do 1 listopada włącznie gracze będą otrzymywać dwa razy więcej tak zwanych candy - cukierków, które dostaje się w zamian za łapanie pokemonów i transferowanie ich do profesora.

Słodkości - służące do ewoluowania stworków oraz wzmacniania ich ogólnej siły - będą też czterokrotnie szybciej generowane przy spacerze z wybraną istotą. To jednak oczywiście nie wszystko.

Użytkownicy mają częściej natykać się na pokemony typu duch. Zwiększona zostanie częstotliwość występowania takich kieszonkowych potworów, jak Zubat, Golbat, Gastly, Haunter, Gengar, Drowzee oraz Hypno.

Reklama

Pokemon GO to oparta na modelu F2P aplikacja dostępna na urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem. Gra opiera się na technologii rzeczywistości rozszerzonej (AR) - zabawa polega na spacerowaniu po okolicy i łapaniu tytułowych istot. Poniżej można obejrzeć krótki zwiastun wydarzenia:


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy