​Pierwszy screen z GTA VI trafił do sieci? Gracze oszaleli z wrażenia

Nic nie wywołuje tylu emocji w branży gier wideo co wieści o nadchodzącej produkcji GTA VI. Choć projekt nadal owiany jest tajemnicą, co rusz z nieoficjalnych źródeł dowiadujemy się kolejnych ciekawych rzeczy. Tym razem w Internecie pojawił się zrzut ekranu, który ma być pierwszym oficjalnym screenshotem.

GTA VI oprócz tego, że jest najbardziej wyczekiwaną grą na rynku, to naturalnie należy do tych pozycji, wokół których regularnie krąży cała sterta przecieków. Niezwykle karkołomne jest rzetelne ocenienie które wycieki można uznać za wiarygodne, a które to fikcja i element dalekiej wyobraźni internautów.

Przejdźmy jednak do konkretów. W ostatnich kilku dniach fani serii Grand Theft Auto otrzymali najprawdopodobniej to, na co czekali bardzo długo. Do sieci wyciekł rzekomy oficjalny zrzut ekranu prezentujący fragment rozgrywki z nadchodzącej odsłony GTA VI.

Reklama

Widzimy na nim kobiecą sylwetkę znajdującą się na jednej z dzielnic miasta. O ile ciężko stwierdzić, czy lokacja, z jaką mamy do czynienia to Miami, o tyle kobieta jako grywalna postać idealnie pokrywa się z licznymi przeciekami sugerującymi, że to właśnie płci żeńskiej deweloperzy oddadzą tym razem palmę pierwszeństwa.

Ewidentnie widać, że zrzut ekranu obiegający właśnie sieć, nie jest ostateczną wersją gry. Prawdopodobnie mamy w tym przypadku do czynienia z fazą pre-alpha. Tak czy inaczej, grafika i oprawa wizualna połączona z oświetleniem i dbałością o detale już teraz może powalić na kolana.

Nie do końca wiadomo jakie pochodzenie można przypisać temu screenshotowi. Spekuluje się, że grafika może pochodzić z wycieku, który miał miejsce we wrześniu ubiegłego roku. Wówczas w sieci zaroiło się od gigabajtów danych włącznie z filmami i grafikami koncepcyjnymi z wyczekiwanego dzieła od Rockstar Games.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA 6 | Rockstar Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy