Pierwszy gracz osiągnął już 100 poziom w Diablo 4

Dla osób preferujących Softcore wyścig do maksymalnego poziomu postaci już się zakończył. Znany streamer Rob2628 jako pierwszy zdobył 100 level na swoim Barbarzyńcy.

Oficjalny wyścig w Diablo 4 odbywa się oczywiście w trybie Hardcore i trwa on do tej pory. Pierwsze tysiąc osób, które osiągnie maksymalny poziom postaci, nie umierając przy tym ani razu, zostanie na zawsze uwiecznione w nowym action RPG Blizzarda.

Reklama

Część graczy zdecydowała się zrezygnować z podboju trybu Hardcore i zostać w Softcore, gdzie śmierć nie jest definitywnym zakończeniem gry na danej postaci. Królem tego trybu okazał się streamer Rob2628, który w miniony weekend jako pierwszy gracz w Diablo 4 osiągnął maksymalny level.

Dla osób śledzących na bieżąco wydarzenia przed premierą gry, sukces Roba nie będzie większym zaskoczeniem. Był on bowiem jedną z osób z wcześniejszym dostępem do Diablo 4 i już podczas tego krótkiego okresu udało mu się osiągnąć 100 poziom. Nagranie z Nightmare Dungeonu na jego Barbarzyńcy błyskawicznie rozeszło się po sieci zaraz po zdjęciu embargo.

Teraz pozostaje już tylko pytanie, kto jako pierwszy osiągnie 100 poziom w trybie Hardcore. Najbliżej tego osiągnięcia są jak na razie Carn oraz Ben, dwóch popularnych streamerów Path of Exile. Obaj są aktualnie w okolicach 97 poziomu, od samego początku grają w grupach z trójką innych content creatorów i powinni do ostatniej chwili walczyć o pierwsze miejsce.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Diablo 4 | Blizzard

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy