Reklama

Oficjalnie: Ted Lasso wraz z drużyną pojawią się w FIFA 23!

Na ten ruch czekali fani serialu "Ted Lasso" i serii FIFA. Kanadyjskie studio EA Sports ogłosiło, że w grze wystąpi AFC Richmond z tytułowym Tedem Lasso na czele. Drużynę będziemy mogli dodać do Premier League i pokierować ją w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii.

"Ted Lasso" wielkim serialowym hitem

"Ted Lasso" opowiada historię tytułowego trenera footballu amerykańskiego - w tej roli Jason Sudeikis - który przybywa do Wielkiej Brytanii, by objąć posadę trenera drużyny piłkarskiej. Coś, co miało zakończyć się katastrofą, staje się sukcesem. Nie tylko na poziomie fabularnym, ale też streamingowym.

Wracając jednak do fabuły, pewne sploty wydarzeń sprawiają, że trafia on do profesjonalnej angielskiej drużyny piłkarskiej i ma objąć stery klubu, który spada z Premier League do Championship. Serial ma charakter komediowy, choć nie brakuje bardziej dramatycznych wątków, które skłaniają do różnych przemyśleń.

Reklama

Dzięki tej produkcji możemy w pewien sposób poznać funkcjonowanie klubu piłkarskiego od środka, zagłębić się w relacje między zawodnikami czy sztabem szkoleniowym. "Ted Lasso" został bardzo ciepło przyjęty przez widzów.

Według ocen jest to jeden z najlepszych seriali na rynku w ostatnich latach. W przygotowaniu jest czwarty sezon. Okazuje się, że już wkrótce będzie można zagrać AFC Richmond w postaci samego tytułowego bohatera. Właśnie doszło do współpracy EA Sports ze studiem filmowym Warner Bros.

Pełen pakiet "Teda Lasso" w FIFA 23!

Od kilku tygodni wiele plotkowało się na temat obecności klubu, menadżera i zawodników znanych z serialu "Ted Lasso". Jednak do tej pory były to wyłącznie domysły i przypuszczenia. Teraz współpraca stała się faktem. Poinformowało o tym samo EA Sports w swoich mediach społecznościowych. Informacje zawarte są również na oficjalnej witrynie EA.

Fanów serialu może cieszyć to, ze menedżer Richmond - tytułowy Lasso będzie odwzorowany w grze i można wcielić się w jego rolę. Drużyna zostanie zaimplementowana nie tylko w Trybie Kariery, gdzie zaistnieje możliwość, by Richmond zagrało w Premier League, ale także w innych trybach, jak chociażby mecze towarzyskie online czy sezony online. Premiera FIFA 23 już 30 września.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy