Nowy Fallout: Kolejne poszlaki burzą wątpliwości

Teraz trudno już o niepewne domysły - jeśli nowy Fallout jednak nie nadchodzi, ktoś wyjątkowo udanie wodzi nas za nos.

Na stronie znanej z poprzednich poszlak pojawiły się nowe. Tym razem wspominają o Overseerze, nuklearnej zimie i nie tylko. I znów powraca ceremonia rozdania nagród VGX. Na STRONIE, którą znacie z poprzednich doniesień o nowej odsłonie Fallouta, pojawił się nowy licznik oraz nowe zdanie "wypikane" alfabetem Morse'a.

Na ekranie widzimy odliczanie do 7 grudnia, czyli do gali rozdania nagród VGX, zwyczajowo napakowanej zwiastunami i zapowiedziami. Po odkodowaniu "pikającej" na stronie sekwencji otrzymujemy zdanie: "Nuklearna zima nadchodzi. Zarezerwuj już dziś swój przyszły dom! 877-260-2299".

Dociekliwi gracze sprawdzili już podany numer telefonu - po zadzwonieniu słyszymy utwór Tranquility Lane z Fallouta 3, po czym częstowani jesteśmy komunikatem: "Dostęp odcięty przez Overseera (15334)".

Ponadto w obszarze podanej w linku strony pojawił się kod, który po odszyfrowaniu daje nam wiadomość: "Droga siostro. Zmierzam do instytutu. Bóg jeden wie, co stało się z tym miejscem. Ten stary pryk nam pomoże. Musi to zrobić. -0321-".

Jakieś wątpliwości?

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje