Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowa odsłona Assassin’s Creed niekoniecznie ukaże się w przyszłym roku

​Yves Guillemot, który stoi na czele Ubisoftu, w jednym z wywiadów zasugerował, że seria Assassin’s Creed niekoniecznie musi powrócić z nową, pełnoprawną odsłoną w przyszłym roku.

W tym roku po raz pierwszy od momentu powstania cyklu nie zostanie wydana nowa i "duża" odsłona Assassin’s Creed. Postanowiono dać twórcom serii dodatkowy czas na przebudowanie mechanizmów rozgrywki w taki sposób, by kolejna część oferowała rzeczywiście świeże rozwiązania.

Wielu oczekuje, że asasyni i templariusze powróci z następną produkcją w przyszłym roku. Okazuje się, że niekoniecznie - tak przynajmniej zasugerował w rozmowie z serwisem GameSpot dyrektor generalny Ubisoftu, Yves Guillemot.Oczywiście brak dużych produkcji z aasasynami i templariuszami w roli głównej, nie oznacza, że w tym roku na rynku nie pojawiały się żadne tytuły związane z serią. W styczniu i lutym ukazały się dwie ostatnie odsłony trylogii Assassin’s Creed Chronicles.

W przyszłym zaś miesiącu na Xbox One i PlayStation 4 zadebiutuje pakiet odświeżonych części cyklu z Ezio Auditore w roli głównej. Natomiast w grudniu na ekrany kin wejdzie film na podstawie przygód zabójców w kapturach.

Dowiedz się więcej na temat: Assassin’s Creed

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje