Reklama

Nieoficjalny zwiastun gry o słynnym Batmanie robi wrażenie

​Batman jest jednym z najbardziej znanych superbohaterów w historii. Postać wykreowana przez DC Comics doczekała się kilku adaptacji growych. Tym razem studio TeaserPlay zaproponowało swój autorski koncept.

Gry o Batmanie znane są od lat

Batman nie miał większego szczęścia do swoich wirtualnych przygód i dopiero tę sytuację odmieniła powstała ponad 12 lat temu seria Batman: Arkham od studia Rocksteady Studios, prezentująca nie tylko interesującą kampanię fabularną, ale także dobre podejście do systemu walk, które były niezwykle efektowne i godne superbohatera.

Od siedmiu lat, czyli premiery części "Batman: Arkham Knight", fani marki czekają na zapowiedź nowego epizodu. Teraz doczekali się nowego traileru, lecz niestety nie jest to zapowiedź oficjalnej, kolejnej produkcji, a nieoficjalny zwiastun od studia TeaserPlay. Studio to pokazało koncept na grę "The Batman" w otwartym świecie.

Reklama

Ten trailer to prawdziwe dzieło sztuki

Należy przyznać, że pod względem graficznym, produkcja ta zapiera dech w piersiach. Nic jednak dziwnego, gdyż koncept oparty o silnik Unreal Engine 5 od Epic Games sprawia, że wszystko nabiera bardzo realistycznych kształtów. Sami zobaczcie, jak to wygląda.

Zwiastun trwa dość długo, jak na standardy studia TeaserPlay, aż 2 minuty i 22 sekundy. Zaczyna się on od sceny, w której Batman patrzy na nocne Gotham City. Następnie twórcy pokazują nam przebitki na Bruce’a Wayne, czyli alter-ego tej postaci. Batman podąża ulicami nocnego Gotham City oraz porusza się swoim słynnym pojazdem - mowa o Batmobilu.

Wrażenie robi ukazanie miasta. Widać, że odświetlenie, tekstury I ogólna jakość grafiki stoi na najwyższym poziomie. Podobnie jest z wykonaniem postaci. Dopracowane są one w najmniejszych szczegółach, co może robić wrażenie na wielu fanach uniwersum od DC Comics. Gdyby tak wyglądała pełnoprawna produkcja, z pewnością podbiłaby ona rynek gier wideo.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ​Batman | TeaserPlay

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy