Reklama

Nieoczekiwane wsparcie dla Spidermana

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, w nadchodzącej produkcji o przygodach Człowieka Pająka, będzie mógł on korzystać nie tylko ze swoich zdolności, ale zasięgnąć także wsparcia gadżetów.

Premiera najnowszej odsłony serii gier o Spidermanie zbliża się co raz bardziej. Tytuł, który trafi jedynie na konsolę PlayStation 4 ma być nową, unikalną historią, jedynie nawiązującą do wydarzeń znanych z innych gier, filmów czy komiksów.

O podobieństwach w systemie walki do serii gier Batman Arkham informowaliśmy już tutaj a kolejne informacje tylko pogłębiają to podobieństwo. Jeden z twórców gry, w rozmowie z serwisem GameInformer ujawnił, że Spiderman będzie mógł korzystać w walce z kilku ciekawych gadżetów, które mogą przypominać ekwipunek Batmana.

Reklama

Pojawi się między innymi mina, której zadaniem ma być unieruchamianie wrogów za pomocą sieci, oprócz tego bomba działająca na podobnej zasadzie, ale tym razem rzucana i mogąca spleść ze sobą dwóch przeciwników. Najciekawszy jednak wydaje się Spider-drone, który może pełnić rolę zarówno broni dystansowej, jak i przynęty. Sony potwierdziło, że przedmiot ten znajdzie się w zestawie bonusów do zamówienia przedpremierowego.

Pojawiło się też nieco informacji na temat aktywności pobocznych dostępnych w wirtualnym Nowym Jorku. Człowiek Pająk, podczas przemierzania miasta, będzie mógł natknąć się na losowe przestępstwa, takie jak włamania czy kradzieże i wszcząć pościg za zbirami. Znajdzie się też miejsce na mechanikę polegającą na typowym szukaniu elementów ukrytych w różnych zakamarkach dzielnic czy wyzwania wymagające szybkości i refleksu.

Spiderman ma trafi do sprzedaży już 7 września 2018 roku. Poniżej można zobaczyć jeden z trailerów nadchodzącej produkcji:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy