Need for Speed: Polskie utwory w ścieżce dźwiękowej!

​"Need for Speed: Unbound" nadchodzi wielkimi krokami. Oficjalna premiera najnowszej części słynnej serii gier nastąpi już 2 grudnia. Electronic Arts opublikowało właśnie ścieżkę dźwiękową. Okazuje się, że na liście znalazły się dwa polskie utwory.

Słynne utwory muzyczne w "Need for Speed"

Seria gier wyścigowych "Need for Speed" od wielu lat imponuje tym, że zawiera kapitalną ścieżkę dźwiękową w kolejnych częściach. W popularnym tytule od Electronic Arts pojawiały się tak słynne zespoły jak The Prodigy, Rage Against The Machine, Skindred czy też sam słynny raper "Snoop Dogg".

Reklama

Na przestrzeni wielu lat można było wyrobić w sobie przekonanie, że najbardziej muzyka rap pasuje do "Need for Speeda". Najwięcej utworów właśnie z tego gatunku zawartych było w ścieżkach dźwiękowych kolejnych serii, choć wyżej wymienione kapele na to nie wskazują.

Już za nieco ponad dwa tygodnie, a dokładniej 2 grudnia w sklepach pojawi się najnowsza część, nazwana podtytułem "Unbound". Electronic Arts opublikowało właśnie ścieżkę dźwiękową gry.

Okazuje się, że zawarte w niej będą polskie utwory. Którzy artyści zostali wyróżnieni obecnością w jednej z najbardziej legendarnych pozycji na rynku wśród gier wideo?

Polscy raperzy w "Need for Speed"

Do gry zostały dodane dwa utwory polskich twórców. Mowa o utworze "Tłoki" autorstwa Oliviera Gibsona oraz "SIRI" w wykonaniu "Okiego" we współpracy z "GEDZ".

Pierwszy z wymienionych utworów jest mało znany. Został on opublikowany w serwisie YouTube.com nieco ponad rok temu i aktualnie został wyświetlony ponad 141 tysięcy razy.

Za produkcję odpowiedzialny jest "Gibbs", znany w przeszłości między innymi ze współpracy z "Sariusem". Biorąc pod uwagę to, że polskie utwory rapowe potrafią "wykręcić" wiele milionów wyświetleń, to utwór Oliviera Gibsona można uznać za niszowy na rodzimej scenie.

Inaczej sprawa wygląda z "SIRI". Ten utwór został odtworzony ponad 18 milionów razy na YouTube. "Oki" jest jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich raperów młodego pokolenia. Współtworzy on grupę "OIO" wraz z "Otsochodzi" i "Young Igim". Ich utwory osiągnęły bardzo dużą popularność.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Need for Speed | Electronic Arts
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy